Poradnik pozytywnego myślenia na szybko

Oglądnąłem właśnie Poradnik pozytywnego myślenia, notka będzie jutro albo w poniedziałek. Dziś tylko powiem, JA PIERDZIUUU.
A jak Jennifer Lawrence nie dostanie wkrótce Oskara to kupię i zjem beret :)

16 komentarzy Dodaj swoje
  1. Hahaha, gdybym naprawdę nie życzyła Lawrence Oscara, bo ją uwielbiam, to bym zacierała rączki na myśl o tym berecie ;)

   A film podobał mi się BARDZO :)

  2. Hahaha, gdybym naprawdę nie życzyła Lawrence Oscara, bo ją uwielbiam, to bym zacierała rączki na myśl o tym berecie ;)

   A film podobał mi się BARDZO :)

 1. Bardzo mi się podobał ten film, ale nie jest to obraz Oscarowy. Szkoda, że w ogóle został nominowany, bo później wszyscy mają nie-wiadomo-jakie wymagania co do niego. Ale Jennifer faktycznie mogłaby dostać Oscara, na zachętę tak :)

  1. Film może i Oscarowy nie jest, ale porównaj sobie Lawrence w nim, w Igrzyskach śmierci i w jakimś wywiadzie. Ona jest w Poradniku NAPRAWDĘ świetna.

  2. Film może i Oscarowy nie jest, ale porównaj sobie Lawrence w nim, w Igrzyskach śmierci i w jakimś wywiadzie. Ona jest w Poradniku NAPRAWDĘ świetna.

 2. Bardzo mi się podobał ten film, ale nie jest to obraz Oscarowy. Szkoda, że w ogóle został nominowany, bo później wszyscy mają nie-wiadomo-jakie wymagania co do niego. Ale Jennifer faktycznie mogłaby dostać Oscara, na zachętę tak :)

Dodaj komentarz