Batman – jak to się wszystko zaczęło

batmanvlogZapraszam na najdłuższy film z dotychczasowych, tym razem co nieco o Batmanie.

Oczywiście poza komiksami znajdziecie też wyniki konkursu i kolejną świetną koszulkę. Zapraszam za tydzień, obiecuje popracować nad tym, żeby jakoś wyłączyć strojenie ostrości w trakcie nagrywania. Nadal mam niestety ten efekt mimo zmiany sprzętu do nagrywania .

Za możliwość przeczytania tego, jak skończyła się historia z E. Nygmą serdecznie dziękuję księgarni internetowej

logo_bonito

13 komentarzy Dodaj swoje
 1. No nie wierzę! :) Gdy zobaczyłam, że nagranie jest o komiksach, myślałam, że wybrałeś Agnieszkę. Dziękuję! :)
  Gratuluję pozostałym!

 2. Nie przewinęłam, wysłuchałam. Ale, hm. Czysto pragmatycznie szybciej przeczytam notkę niż przeoglądam filmik. No ale dobra, myślę sobie, o komiksach film ma zdecydowaną przewagę, można pokazać co nieco, przecież to obrazy ze słowami. I co? Janku! Okładki pokazałeś, kurczakos, całe dwie, no bo wymachiwałeś tymi tomami. Ale widzę, że bierzesz jeden tom do ręki, oho, myślę sobie, zerkniemy, co jest w środku, hura! A tu co? Dwie plansze, z czego jedna to okładka już prezentowana wcześniej. I koniec.
  MAŁO!
  Zmarnowałeś trochę szansę na zainteresowanie czytelnika, sama gadająca głowa mnie nie przekonała.

  No i poza tym nie lubię superbohaterów, ale to pewnie dlatego, że nie jestem chłopakiem ;)

  P.S. Gratuluję zwycięzcom!

 3. Gratuluję wszystkim zwycięzcom!

  Kurna, a już myślałam, że pokażesz coś więcej z tych komiksów :D Ale, ale! Głowa do góry, bo mnie się podobało :) Nie czytuję komiksów, bo nie potrafię się skupić na nich. Zawsze kończy się to tak, że przestaję czytać i chłonę obrazki. Dopiero gdzieś tak za 7 razem mam sukces, czyli jednocześnie czytany i oglądany XD

Dodaj komentarz