Nie ma mnie

edynburgNie ma mnie, pojechałem w świat, pieczę nad Tramwajem przejął Secrus. Ale żebyście nie poczuli się bardzo opuszczeni zapraszam do zgadywania. Kto jako dziewiąty zgadnie gdzie jestem dostanie na pamiątkę zakładkę lub magnes ( jeszcze nie wiem co uda mi się kupić ), jeśli będzie mniej komentarzy, nagrodę otrzyma ostatni komentujący. Pamiętajcie, że część komentarzy jest moderowana i pojawia się później :)

Proszę mi tu tylko nie oszukiwać i nie zaglądać w link do licencji zdjęcia :)

Autorem wykorzystanego zdjęcia jest Christian Bickel , pochodzi ono z zasobów Wikipedii
12 komentarzy Dodaj swoje
 1. Po pierwsze jesteś :-)
  Po drugie jesteś w Wielkiej Brytanii bo referendum jeszcze nie było ;-)
  Po trzecie zazdroszczę Ci, bo w Szkocji nie byłem :-D
  Po czwarte, jak znajdziesz kurhan z portalem do Albionu, to nie bądź małpa tylko daj znać, zaraz przylecę i my tam zamieszamy ;-)
  To Ty teraz Highlander jesteś?
  (OK, na FB Janek dał znać gdzie leci, jestem uczciwy!)

  1. Wyszło Wiki, że nagroda powinna trafić do Ciebie. Niestety mam złą wiadomość, zakładki na lotnisku w Aberdeen wyszły. Myślałem, że mnie cholera weźmie, bo w miejscach w których byłem znalazłem wyjątkowo obrzydliwe skórzane i nie kupiłem myśląc naiwnie, że kupię na lotnisku. Kupiłem zatem magnes, ale zabrał mi go Młody Młodszy i nie idzie go przekonać, aby oddał, zaparł się i już.
   W ramach zadośćuczynienia chciałem zaproponować angielską herbatę i książkę, tylko musisz mi napisać jaką literaturę lubisz :)
   Proszę o kontakt.

Dodaj komentarz