[Czy wiecie że….] #1 – J. K. Rowling

Każdy bloger wrzuca czasem jakieś wpisy uzupełniające, ze stosami u mnie kiepsko, jakoś staram się ograniczać kupowanie, ankiety i akcje w typie 30 dni z książką mnie nie przekonują, więc stanęło na tym, że zaczynam cykl Czy wiecie że wypatrzony na blogu hogwartPolskiego geeka, oczywiście w wersji książkowej.

 

Zatem zaczynamy.
Czy wiecie że pierwsze, najrzadsze wydanie Harrego Pottera to zaledwie 500 egzemplarzy? Harry Potter i kamień filozoficzny ukazał się 30 czerwca 1997 w wydawnictwie Bloomsbury w Londynie i aż 300 egzemplarzy z tej partii trafiło do bibliotek.Jeśli chcecie sprawdzić czy wasz egzemplarz nie jest aby tym wartym kosmiczne pieniądze zerknijcie TU

30 komentarzy Dodaj swoje
  1. Niestety, jeszcze się nie dorobiłam pierwszych tomów HP po angielsku. Ale wiedziałam, że pierwszy nakład wynosił tylko 500 tomów, więc mnie nie zastrzeliłeś :) Ale cykl ciekawy :)

  2. Niestety, jeszcze się nie dorobiłam pierwszych tomów HP po angielsku. Ale wiedziałam, że pierwszy nakład wynosił tylko 500 tomów, więc mnie nie zastrzeliłeś :) Ale cykl ciekawy :)

Dodaj komentarz