Gdyby ktos miał ochotę dowalić, pochwalić albo samemu się dodać

Zombie Samurai czyli Paweł Opydo ruszył z projektem mającym służyć rozwojowi blogosfery. Jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć, ocenić podzielić jakimiś uwagami o Tramwaju to zapraszam. Może ktoś też będzie chciał o coś zapytać w sprawie swojego bloga?
26 komentarzy Dodaj swoje
 1. Jak spróbujesz zawęzić tematycznie, to Cię przestanę czytać:-P
  Blog książkowy jest oczytaniu książek tak? No to rozszerz jeszcze tematykę (w razie czego nie mów, że to mój pomysł ;-)) i zaproś do współpracy jeszcze dziewczynę piszącą o książkach popularno- naukowych, albo współczesnej literaturze francuskiej.
  To nie blog pseudo-technologiczny piszący o wyższości wyrobów firmy A. wyrobami innych firm i nad całą resztą Galaktyki!
  …a w autobusach i tramwajach ludzie czytają wszystko!

  1. Dobrze gada, dać mu wina!

   PS Dziewczyna już tu jest w charakterze Szarej Eminencji, jak mi dadzą tu pisać o popularnonaukowej, to mogę spróbować :D

  2. Uprzedziłaś mnie :) Właśnie miałem mu napisać, że wszystkie dobrze piszące kobiety które znam mają już swojego bloga i wymienić jako przykład najlepszych Ciebie i Silaqui z kronikinomady.pl ;)

  3. Janek, o nieładnie, zasłaniasz się dziewczyną;-)
   No przepraszam, jak zobaczyłem uwagę o dziwnych autorach , o których piszesz na
   Twoim blogu to mi ciśnienie się podniosło! Twój blog, Twoi autorzy! Taki sam snobizm jak ten od blogów recenzenckich!
   Jeżeli uważasz, że to potrzebne to możesz otagować wpisy w tytułach tak, żeby łatwiej było znaleźć poszczególne „linie tematyczne”(?) Początek masz [czytam synkowi], [Z zakurzonej półki]… Listę tych tagów da się zrobić przecież gdzieś na widoku.
   Piszesz bloga książkowego czy celebrycki poradnik zakupowy;-)
   PS O gościnnych występach gwiazd muzyki u siebie nawzajem nie muszę Ci przecież mówić? To dodaje dodatkowego smaczku koncertom. To bądź pierwszy i zaproponuj gościnne wpisy gwiazdom u siebie. Jeśli jeszcze tego nikt nie próbował to będziesz pierwszy;-)

  4. Ale jak przeczytałem twój komentarz to pomyślałem właśnie o tych dwóch Paniach. Otagowywania w tytułach nie będzie, bo zauważ, że choć Secrus pisze o starszych tytułach, to są to książki bardzo różnorodne, dla małego też są to przeróżne rodzaje literatury.
   A co do gościnnych występów, to będzie jutro niespodzianka :)

  5. Miło, że pomyślałeś o mnie jako jednej z „najlepszych” :) Ostatni tydzień coś obfituje w pochwały odnośnie mojej pisaniny, a to dziwne, bo piszę niezmiernie rzadko ^^ Z wrażenia aż mi się „W” zdemontowało i teraz muszę taką małą gumeczkę wciskać :)
   Pozdrawiam serdecznie i pozdrawiam :)

 2. I proszę, radzą w komentarzach skupić się na [czytam synkowi], a chciałeś zrezygnować z tego podtytułu ;) Mimo wszystko mam nadzieję, że nie będą tu tylko książki dla dzieci :)
  PS. Chciałabym „zalajkować” komentarz Andrzeja! :) :D

 3. Moim zdaniem wszystko wygląda w porządku, za wyjątkiem tej wszechobecnej bieli :) Przejrzyście – to zaleta, ale i ascetycznie, czego nie lubię. Jednak ja jestem wielbicielką raczej „barokowego” dezajnu. De gustibus… ;) Ilu czytelników, tyle opinii, Tobie ma się podobać przede wszystkim!

 4. Hej, jeżeli mógłbym coś zasugerować, to… albo wróć.
  Wcześniej już Ci pisałem, że według mnie wygląd jest w porządku i zdania nie zmieniłem – no, to tak gwoli ścisłości.
  A teraz do rzeczy: mianowicie nie podoba mi się przerwa w dodanej pod tytułem frazie, tj. „książki i …”; wielokropek powinien stykać się z literką „i”, ponieważ tak jak jest teraz to po pierwsze wygląda dziwnie, po drugie natomiast jest po prostu błędem w zapisie.
  Nu, tyle ode mnie, pzdr!

Dodaj komentarz