Nagroda blogerów?

nagroda_blogerowWpadł mi dziś do głowy pewien pomysł. Nie wiem czy dobry, nie wiem czy interesujący, ale może się wam spodoba. Zawsze oceniani są blogerzy, czy to przez czytających, czy to przez jakieś szanowne jury, czy to przez wydawnictwa pod kątem przydatności marketingowej.

Może pora odrobinę odwrócić role, może zrobimy swoją blogową nagrodę? To tylko luźny zupełnie pomysł i bez odzewu z waszej strony nie ma sensu, ale proponowałbym ocenić współpracę wydawnictw z blogerami. Trzy kategorie czyli duże wydawnictwo, duże wydawnictwo dla dzieci, małe wydawnictwo dla dzieci i oceniamy tylko pozytywy. Jeśli jest dobrze to chwalimy, jeśli jest źle to ignorujemy. Przygotowalibyśmy listę typów, a potem głosowanie na wybrane wydawnictwo. I nie chodziłoby tu tylko i wyłącznie o to ile książek dostajecie od wydawcy, ale o całokształt współpracy, czyli kontakt, przesyłane informacje i co jeszcze uważacie za istotne. No i głosowanie trzeba by było ograniczyć do blogujących regularnie co najmniej trzy miesiące ;)
Można by pogadać z lubimyczytac.pl, granice.pl i innymi mediami społecznościowymi, zrobić jakiś event na Targach Książki.A może taki pomysł już był? Co wy na to, prosiłbym o informacje, jak myślicie czy to ma jakiś sens ?