Ogłoszenie parafialne

W związku z tym, że żonka na zbliżające się urodziny zrobiła mi prezent i pozwoliła kupić serwer wirtualny, chciałem ogłosić koniec bloggerowania.
Oczywiście nie należy tego mylić z końcem blogowania, a tylko li i wyłącznie z rozwojem. Będziemy się przeprowadzać na WordPressa z własną domeną, więc troszkę zamieszania być może. Już teraz prosiłbym o poprawienie odnośnika z tramwajnr4.blogspot.com na www.tramwajnr4.pl
8 komentarzy Dodaj swoje
  1. Jak się przeprowadzisz, to proszę daj znać. Bo nie rozumiem co do mnie piszesz :D Bo nie wiem czy tu Cię nie będzie, a będziesz gdzieś indziej, czy tu będziesz ale z inną końcówką (końcówką adresu :D )… no nie znam się na tym zupełnie. Ja do tej pory nie iwem jak to zrobić, żeby wszystkie moje wpisy miały tą samą czcionkę w każdym poście :D Także ten… przerasta mnie to :)

  2. Jak się przeprowadzisz, to proszę daj znać. Bo nie rozumiem co do mnie piszesz :D Bo nie wiem czy tu Cię nie będzie, a będziesz gdzieś indziej, czy tu będziesz ale z inną końcówką (końcówką adresu :D )… no nie znam się na tym zupełnie. Ja do tej pory nie iwem jak to zrobić, żeby wszystkie moje wpisy miały tą samą czcionkę w każdym poście :D Także ten… przerasta mnie to :)

  3. Super! Świetna decyzja! Na początku pewnie będzie Ci dziwnie i nienaturalnie, ale jak już się przyzwyczaisz to na pewno nie będziesz żałował! To była jedna z moich lepszych decyzji! :)

    1. Jakoś ogarniam już na serwerze testowym, szablon prawie zaadaptowany. Muszę tylko ogarnąć temat struktury linków, żeby przechytrzyć Google :)

Dodaj komentarz