[Warto zajrzeć] #7 czerwiec 2014

krakow_naglowekSobota, przeprowadzkowe napięcie sięga zenitu, bankomat wydał nam 50 zł zamiast 100 zł, kumple z pracy źle docięli mi SIM’a,  a rodzina nabawiła się problemów gastrycznych. Cóż zrobić? Poczytać ciekawe wpisy, zapraszam

Drugie spojrzenie na Ofiarę, tym razem odrobinę pszczele czyli Moja Pasieka

Pewien koleś versus wszechświat, czyli futrzasto-kurzy blog którego nie trzeba reklamować :)

Francuzi zawsze robią wszystko po swojemu czyli francuski Przekładaniec u ktry.

Gdzie by się ty wybrać na wakacje? Może do Gruzji czyli Poczytajka i Czarne

Żebrałem o to w wydawnictwie, ale nie wyżebrałem. Czy kupię to jednak nie wiem czyli Wierni wrogowie

 

Miłego tygodnia, trzymajcie kciuki abym dożył do następnej soboty i nie wyleciał z roboty :)

 

31 komentarzy Dodaj swoje
 1. Pocieszę cię, że po takich koszmarnych tygodniach przychodzą takie super zarąbiste, a dopiero potem jest spokój :) Ale na wszelki wypadek, przechodząc koło Wielkiego Zielska, będę uważać, czy mi jakiś informatyk samobójca nie leci na łeb ;)

  1. Chwilowo jestem bezkasowy, bezczasowy i Gromyko będzie musiała poczekać. Ale pochwalę się bezczelnie, że pozostałe są na półce :)

  2. Przepraszam bardzo, kto przy zdrowych myślach „recenzje” tej grafomanki poleca, co jawnie w recenzjach słodzi, a w komentarzach u innych osób jedzie po książkach jak po łysej kobyle? Takich rhechenzenthuf to nikomu nie potrzeba.

    1. Sorry, jest różnica między „nie podobają”, a jawną dwulicowością tej blogerki, która w komentarzach u innych blogerów krytykuje powieści, które w jej recenzjach są niemal arcydziełami.

   1. Takie coś? Nie widzę, co :)
    Na marginesie, jakby tego było mało, moja Mała rzuciła piłką w stolik, na którym stała woda po malowaniu farbami, która to woda malowniczo rozprysnęła się na dwie półki z książkami… Tym sposobem m.in. dwie Cherezińskie zyskały zupełnie nową szatę graficzną. Eh, niech ten dzień już się lepiej skończy.

  1. A co do nastroju, to ja jednak spokojnie poczekam z pewną sprawą do następnego (wg prognoz Viv – zarąbistego) tygodnia. Sesja + nerwowy Oisaj – nie to zdecydowanie zabójcze połączenie dla mnie.

   Trzymaj się!

 2. Najpierw prośba o ogarnięcie systemu odpowiedzi do komentarzy, bo pojawia się on nie tam, gdzie chciałem (bo i aktualnie inną blogerkę mam na myśli – prawdopodobnie efekt komentowania przez komórkę). Linki jak tylko znajdę w przepastnej biblioteczce linków, to od razu podrzucę.

  1. Panie Michale system komentarzy działa prawidłowo, korzystam z plugina dostarczanego przez WordPressa i nie ma z nim problemów. Prawdopodobnie komentowanie na komórce daje efekt wyświetlania chronologicznie i stąd problem

Dodaj komentarz