Różne 

Erido, nowa jakość?

erido1Dotarła do mnie krótka notka, że jutro w końcu startuje nowa księgarnia internetowa. Zapowiedź ładna, będę obserwował jak sobie radzą.

Szanowni Czytelnicy,
Mamy zaszczyt i największą przyjemność poinformowania Was o otwarciu nowej księgarni e-bookowej ERIDO.PL, która swoje internetowe podwoje otworzy przed Wami już w ten wtorek, 26 sierpnia, o godzinie 18.00.
ERIDO.PL to projekt stworzony przez ludzi takich jak Wy, dla których książki, odkąd tylko pamiętają, stanowiły nieodłączną część ich życia, natomiast w dobie dzisiejszego pośpiechu, gdy nie można nawet strony wściubić na chodniku, postanowili zmienić książkę papierową na jej wersję elektroniczną.
Chcemy, żeby ERIDO.PL stało się miejscem, do którego wszyscy będą wracali jak do ulubionej, zacisznej księgarni. Dlatego też o pomoc w dekorowaniu wnętrza poprosiliśmy najlepszych polskich blogerów książkowych. Ich fachowe rady, nasze doświadczenie, a przede wszystkim łącząca nas pasja do książek dały efekt w postaci powstania księgarni, którą możecie odwiedzić od wtorku pod adresem ERIDO.PL.
ERIDO to pierwsza księgarnia w Polsce, w której to Wy, Czytelnicy jesteście administratorami. To Wy decydujecie na przykład, które książki są warte dodatkowej promocji i polecenia. My natomiast robimy to, co umiemy najlepiej, czyli wspieramy Wasze wybory odpowiednio wysokim rabatem. By czytało się lepiej, WSZYSTKIM.
Tysiące książek zapraszają do odwiedzenia na ERIDO.PL.

ERIDO – czytaj wszędzie.

Rzeczywiście pytali o sugestie, rzeczywiście pytali o polecane książki, teraz będę trzymał kciuki, żeby dotrzymali obietnic :)

Powiązane posty

5 Thoughts to “Erido, nowa jakość?”

 1. Strona działa już teraz, ale – jak rozumiem – to wciąż faza przygotowań, ale… podział na poszczególne kategorie dość nietypowy. Z jednej strony brak prozy obyczajowej, z drugiej bardzo szczegółowe (moim zdaniem niepotrzebnie) wyróżnienie podgatunków fantastyki. Cóż, zobaczymy, jak na razie szału nie ma.
  No i przeceny 10% to żadne przeceny ;)

  1. Janek

   Już samo to, że się odezwałeś warte było tej notki ! :D

 2. Pożyjemy, zobaczymy jak to mówią :-)

  1. Janek

   Wychodzi na to, że można sprawdzać już dziś :)

 3. Boo

  Jak za każdy polski Start-up trzymam kciuki :)

Leave a Comment