Najlepsze blogi w lipcu – dziękuję wam bardzo

statystykiPrzyznam szczerze, że tytuł jest odrobinę prowokacyjny, ale zależało mi na odrobinie waszej uwagi dla tego wpisu. Dlaczego? Ano dlatego, że chciałem podziękować wszystkim, którzy linkują Tramwaj, wspominają o nas we wpisach, wrzucają do bazy linków albo do blogrolla. Dlaczego teraz o tym piszę? Minął właśnie pierwszy cały miesiąc od przenosin i statystyki WordPressa, które są dużo dokładniejsze niż Bloggera pozwoliły na to, żeby móc napisać ten tekst.

Największa ilość odwiedzających trafia do Tramwaju od Joanny z Moje Waterloo. To jedyny nieksiążkowy blog w zestawieniu, kłaniam się pięknie. Następne w kolejności odsyłających to blogi, które w blogosferze książkowej obrosły już legendą, pozwoliłbym sobie nawet na odrobinę przesady i nazwał je ojcem i matką blogosfery książkowej (no dobra, może do tytułu ojca aspiruje jeszcze Krytycznym okiem, ale Panie z Kadr przestały go czytać). Są to Beznadziejnie zacofany w lekturze i Miasto książek, czyli jakość sama w sobie. Zacofany oczywiście skomentuje, że się podlizuję, ale proszę mi tu niczego nie imputować, ten kto czytał jego i Paulinę, wie, że rację mam i już. Dziękuję wam bardzo, że dane nam było trafić z linkiem gdzieś na wasze strony.

Następne w kolejności przypadkowej są :

Krakowskie czytanie – kurczę Viv wydało się, czemu Cię namawiam do pisania

Czytanie przy kominku – dzięki Aine

Kącik z książką – Kasia polecam się nie tylko przy kolejnych tomach weterynarzy

Śmieciuszek życiowy – To tyle Bazylu w sprawie twojego blogowego umierania :)

Tyle w zestawieniu odsyłających jest blogów, dziękuję wam wszystkim bardzo, że zdarzyło się wam, może przypadkiem, zareklamować tramwajowe teksty.

31 komentarzy Dodaj swoje
    1. Chyba w kwestii fantastyki mamy zbyt podobny gust, a kryminałów mam totalne zatrzęsienie. Cieszę się że zaglądasz i komentujesz :)

    1. Eee, że co? Przyznam szczerze, że ze mnie taki celebryta jak z koziej d..y cygarniczka :) .
      A obrazek to bynajmniej nie moje statystyki :)

Dodaj komentarz