Różne 

Blog Roku czyli konkurs, kot, afera i goła baba

kotGłosowanie rozpędza się na całego, pora i w Tramwaju coś na ten temat jeszcze napisać.

W związku z tym, że nie mam śmiałości żebrać po znajomych i bezczelnie prosić czytelników, a wyniki jak na razie średnie, zdecydowałem się wybrać taką drogę. Aby zainteresować nowych potencjalnych wysyłaczy SMS’ów, oraz przypomnieć tym, którzy czasem zaglądają, ale nie zdecydowali się zainwestować 1,23 zł, połączyłem w jeden tekst cztery najbardziej nośne tematy.

 • Po pierwsze konkurs. Chcecie konkurs? Mogę zrobić jakiś łatwy, a nagrodą będzie Przystań wiatrów firmowana przez George R. R. Martin, Lisa Tuttle, w sumie taka sobie, ale Martin na okładce wielkimi literami. To jak, robić?
 • Po drugie kot. Jak widać jest w na fotografii, w sumie nawet ładny, choć ne mój.
 • Po trzecie afera. Takich jaj jak z kupowaniem głosów w tym konkursie na allegro, to jeszcze nie widziałem, kilka portali zrobiło sobie z tego news dnia, a wysyłanie PM do znajomych, średnio znajomych i prawie nieznajomych na Facebooku to też jest niezły numer. Gdyby niektórzy zdecydowali się ujawnić kto żebrze u nich, to byłaby niezła afera.
 • Po czwarte goła baba. Gołą babą można sprzedać wszystko, no nie czarujmy się. Już jakiś czas temu świetnie pisała o tym Natalia Hatalska Zatem poniżej nietypowa goła baba, potrzeba tylko sporo wyobraźni:

GOLATak więc gdyby ktoś chciał zagłosować to należy wysłać SMS o treści J11157 na numer 7122, koszt SMS’a to 1,23 zł, w treści wiadomości nie należy wstawiać spacji. Dochód z głosowania ma zostać przekazany Fundacji Dzieci Niczyje.

Miłego weekendu, jutro już normalna notka ;)

Photo credit: bibliothekarin / Foter / CC BY

Powiązane posty

19 Thoughts to “Blog Roku czyli konkurs, kot, afera i goła baba”

 1. Lara Notsil

  Bardzo pikna baba :D

  1. Janek

   No i to profesjonalne oświetlenie :)

 2. Osobiście takie własnie gołe baby lubię! (czyjego telefonu by tu jeszcze dopaść…)

  1. Janek

   Goła baba spełnia swoją rolę :)

 3. Piękny kot. Jak ma na imię? Cirilla pozdrawia i bardzo chce się zaprzyjaźnić :)

  Teraz tak. Konkurs jaki jest, każdy wie. I wiedział zanim się zdecydował. Nikt nie zmuszał ;) Głosy kupione na allegro zostaną, mam nadzieję, zweryfikowane – jak co roku. Dobrze, że z 1 telefonu można wysłać 1 głos, bo inaczej mój teść by z torbami poszedł, a ja bym sobie nie mogła tego wybaczyć… Poza tym, czy na przykład głosowanie mailowe jest bardziej uczciwe? Osobiście, mam wątpliwości. Sama mam z 5 różnych maili… ;) Wiemy, że ciągłe spamowanie ludzi wkurza, trzeba to jakoś przetrwać. Miewamy doła, bo proszenie o głosy nie jest dla nas łatwe. Ale, na szczęście mamy osoby, które pomagają nam to wszystko przetrwać :) Tramwaju, drogi, nie poddawaj się i walcz!!!

  A propos, gołej baby. W innej niż nasza kategorii, są dziewczyny, które piszą tak:
  „POWIEMY TAK, NIE MAMY CZASU. Szanujemy każdą sekundę życia i chcemy w jak najszybszym czasie dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. By dzielić się z jak największą liczbą ludzi tym co mamy im do przekazania. By motywować i inspirować, dawać nadzieję, i wiarę w siebie, swoją wewnętrzną moc i ogień jaki w nas płonie. Zrobimy to każdym sposobem, nawet gołą dupą, czy kontrowersją. Bo takimi wartościami kieruje sie 90% społeczeństwa. ” :)

  Jak macie ochotę, zobaczyć dwie seksowne boginie fitnessu, googlujcie ;) Ale, ale… A gdyby tak do każdej recenzji książki zdjęcie dupy dodać? W jakichś seksownych majteczkach? To by dopiero statystyki zaszalały :D

  1. Janek

   Walczę, zgadzam się z formułą i trochę mrugam okiem ;) Proszenie jest normalne i trudne, tu się z tobą zgadzam, ale te SMS’y są chyba w miar sprawiedliwe. A z glosami na Allegro nie dziwi mnie to nic a nic, skoro są kupujący to są i sprzedający.
   W temacie babeczek o których piszesz, te dwie dziewczyny mają takie brzuchy, że ja bym z 10 lat rzeźbił i bym nie wyrzeźbił :)

   1. Są ładniejsze brzuchy w internetach ;)

 4. Ann

  Kobieta oszałamiająca, ale to kot zrobił na mnie największe wrażenie. To przenikliwe spojrzenie… strach smsa nie posłać! ;)

  Przyznam, że jestem w szoku. Do głowy by mi nie przyszło, że można głosy na Allegro kupować!

 5. Kot nie ma szans z gołą babą!

 6. Nie no, goła baba całkiem spoko, ale kot taki schowany, ja protestuję. Rozłożony do góry brzuchem, w pozie zblazowanej powinien być, popracuj nad nim ;)

 7. Kupiłeś mój głos gołą babą i kotem ;)

 8. To kupowanie głosów na Allegro rozbroiło mnie totalnie wczoraj. Padłam i wstać nie mogłam. Powodzenia w konkursie życzę! Sama nie zagłosuję, bo mam zablokowane konto. A wypłaty jeszcze brak :) Może jeszcze zdążę!

 9. Kot i goła baba właśnie kupiły Ci głos :)

 10. Aine

  A mojego głosu nie kupił ani kot, ani goła baba, bo poszedł trzy dni temu ;) :))

 11. Za mało kotów w poście, za mało…

 12. Naprawdę ktoś kupuje głosy na Allegro? Eee… bez żartów. :)

 13. Baba mnie uwiodła :-)))))

 14. Piękna goła baba – nawet mnie przekonała :D A co do kupowania głosów to jest to żałość nad żałościami :)

Leave a Comment