[Warto zajrzeć] #4 maj 2014

tramwaj3
Sobota, wiecie co, wiecie czemu, sami decydujcie czy warto. Motorniczy przemierzający otchłanie sieci przygotował dla was tę notkę!
Zapraszam!

Warszawskie Targi jeszcze trwają, ale relację już można przeczytać. Agnieszka T. czyli zalatana czarna owieczka ;)
Kolejna baaardzo uznana marka w blogosferze. Przyznam szczerze, że jak znajduję kolejny blog z takimi świetnymi notkami ogarnia mnie frustracja i chęć porzucenia pisania (tak, bezczelnie kokietuję dopraszając się o chóralne „ach nie rób tego !”) Boże chroń książkę czyli Monika o Steinbecku i dużo lżejszej Tess
Tutaj trafilem przez akcję Zombie Samurai mającą na celu ocenę blogów. Podoba mi się, choć niektóre teksty są ciut za długie moim zdaniem. Zapraszam pod drzewo, czyli Wielki Buk o dinozaurach
Notka ciut starsza, blog kiedyś już chwalony, ale jeszcze nie polecany. Blogerka pisząca o gazecie, czyli Monika i Magnolie
Piękny przykład jak coś napisać, żeby nic nie napisać, czyli Pasje i fascynacje o Wisiołach :)
Nieksiążkowych tym razem brak.
21 komentarzy Dodaj swoje
 1. Jak dobrze, że komuś (w domyśle Tobie;-)) chce się przeglądać blogi i podrzucać nam co ciekawsze kąski.
  O przestajesz pisać? No, no… Szkoda, trochę ;-) Z nałogu się co prawda tak łatwo nie wychodzi, ale jak chcesz :-P
  Tak przy okazji czekam na obiecane ciekawe notki, tak, że przestań marudzić i się opi… tylko weź do pisania. Normalnie Mirmił bis;-)

 2. A ja już dawno miałam Ci podrzucić ten link – http://polaherbaciane.blogspot.com/ – nie wiem czy znasz, ale genialnie się czyta, nawet jak kobitka o pieczeniu jakiegoś ciasta nawija.
  Ponieważ masz dziecię w młodszym wieku szkolnym, docenisz potomków Królowej Matki. Szkoda tylko, że tak rzadko pisze…

 3. Nie, nie przestawaj pisać (napisane z sarkazmem ;)) Ja to te perełki lubię i nie znoszę jednocześnie – lubię, bo jak Andrzej napisał – komuś się chce grzebać w tym syfie internetowym i wyciągać skarby, które się tam czasem czają, ale z drugiej widzę, jak wiele fajnego czytania mnie omija. Bo ja już nawet swojego blogrolla skróciłam ostatnio, a i tak nie czytam tyle ile bym chciała. Ale rób perełki dalej, masz moje błogosławieństwo ;)

  1. Proszę, zawsze do usług :)

   A tak już serio serio – pisz, bo ktoś tu musi, coraz więcej moich stałych blogów do czytania się wykrusza :/

  2. Proszę, zawsze do usług :)

   A tak już serio serio – pisz, bo ktoś tu musi, coraz więcej moich stałych blogów do czytania się wykrusza :/

  1. (Uch, nie ma to, jak wysłać komentarz w trakcie pisania ;P)

   Tylko z pierwszego dnia. „Prawidłowa” pewnie będzie dopiero za kilka dni, jak już wszyscy swoje napiszą ;) Ale co tam, podejrzewam, że będzie tak subiektywna, że nie powieli zbyt wiele ;)

Dodaj komentarz