Konkurs 

[Konkurs] Najgorętsza premiera na początek roku

malaMiała być dziś notka o Małej zagładzie Anny Janko, ale nie będzie. Stoją za tym Wydawnictwo Literackie i Zacofany w lekturze. Miało przez chwilę nie być konkursu, ale jednak jest.

Wydawnictwo, bo to ono wysłało do mnie książkę, która jest nagrodą, Zacofany bo przekonał mnie do używania przy pisaniu większej partii szarych komórek. No i wyszło na to, że nad niektórymi notkami, które mam gotowe, wypada się drugi raz zastanowić. Więc się zastanawiam i notka na temat Małej zagłady, przeczytanej i leżącej na półce będzie musiała poczekać.

Co do konkursu sprawa jest prosta, wystarczy się zgłosić w komentarzu i napisać w nim o jakim regionie Pani Anna Janko pisze w swojej książce. Spieszcie się, bo termin krótki !

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest blog trawmajnr4.pl, a książki pochodzą z prywatnej biblioteki Janka
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 14.01.2015, a zakończy dnia 18.01.2015 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  19.01.2015.
4. Warunkiem kwalifikacji do etapu wyboru zwycięzcy jest pozostawienie komentarza właściwej treści.
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu, po tym czasie wylosujemy kolejną osobę. W przypadku nieodebrania przesyłki nie wysyłamy ponownie nagrody
7. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie do grona obserwatorów bloga i polubicie naszą stronę na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosimy o zamieszczenie u siebie informacji o konkursie, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych zgłoszeń ostateczni zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania, losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat 6 (już!)
10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Maużonka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

Powiązane posty

43 Thoughts to “[Konkurs] Najgorętsza premiera na początek roku”

 1. zgłaszam się! Zamojszczyzna

 2. zgłoszę się, a co! Zamojszczyzna

 3. Dzięki kolegom wyżej, łatwiej. Zamojszczyzna :)

 4. Zgłaszam się. Oczywiście Zamojszczyzna, a dokładnie Sochy.

 5. Patrycja F.

  zgłaszam się również:)
  Zamojszczyzna:)

 6. Zgłaszam się,a hasło brzmi: Zamojszczyzna

 7. Zgłaszam się :)
  Zamojszczyzna

 8. ulvang

  Zgłaszam się
  Zamojszczyzna

 9. Sylwka S.

  Zgłaszam się
  Zamojszczyzna