Minął rok i…

tramwaj1Właśnie mija rok i jeden miesiąc jak tramwaj jeździ po prywatnych szynach, okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Od roku mam własny serwer, od roku zaglądacie tutaj, a po roku wiem już na pewno, że jest was więcej. STRASZNIE WAM DZIĘKUJĘ.  Porównania rok do roku według statystyk WordPressa pokazują wzrost ilości odsłon o 70%, a Google Analitycs mówi, że odbiorców wzrosło o 60%. Ja pierdziu, ale fajnie :)

Wkrótce jadę na wakacje, a po wakacjach będą zmiany, między innymi dlatego, że jadę na #seeblogers, na którym mam nadzieję czegoś nowego się nauczyć. Obędzie się bez jakiejś rewolucji, po prostu będzie zmiana szablonu, choć w sumie jeszcze nie wiem na jaki i będzie mniej notek. Wiek zaczyna się upominać o swoje i pora zacząć na poważnie trochę więcej się ruszać, tak mówi pewna Kasia, a ja jej wierzę ;)

Powodzenia dla wszystkich i jeszcze raz dziękuję.

28 komentarzy Dodaj swoje
 1. Matko, to ja aż tak długo Cię prześladuję? Bo ja tu byłam jak jeszcze jeździłeś po cudzych torach XD Pamiętam jak myślałam, że Ty i Secrus to jedna osoba :P Czy jestem już zawodowym prześladowcą? Pytam, bo nie wiem czy mogę sobie to wpisać do CV.

    1. Na razie jeszcze dużo okazji ku temu nie miałem, ale już wyczekuję następnych bojów o swoją tożsamość :D Albo tak jak mówię – trzasnę kiedyś jakiegoś vloga i się skończy ;)

  1. Co wybrać, jakie warsztaty? Oto jest pytanie!
   – Jak zostać topowym blogerem w jedno popołudnie?
   – Jak robić fotki na Insta, żeby mieć milion followersów?
   – Jak rozebrać się na YouTube, aby zyskać 200 tys subów w godzinę?

  1. Jeśli zakładasz bloga od nowa, to najlepiej wykupić gdzieś hosting z pełnym WordPressem i możliwością instalacji dawaną z automatu przez dostawcę. Ja mam OVH i tam WordPress wstaje w 10 minut. potem aktualizacja, poprawki bezpieczeństwa i można działać.
   Jeśli masz już bloga, to polecam Zenbox, tam chłopaki przenoszą to co masz chyba z dowolnej platformy. Niby można to robić samemu, ale przy większych blogach plugin WordPressa się sypie i nie przenosi zdjęć, tylko do nich linkuje,
   Pozdrawiam i dziękuję

 2. Też muszę kiedyś pomyśleć o własnych torach, ale póki co, nie mam nawet własnego tramwaju. :D
  Gratuluję przybywających czytelników i prześladowców i życzę, by słupki leciały w górę!

Dodaj komentarz