Najlepszego!

zyczenia_tramwajSzanowni mili zaglądający, właśnie znikamy z Internetu, mam szlaban w najbliższym czasie na bloga.
W związku z tym chcieliśmy wam życzyć najbardziej wymarzonych Świąt ever. No i przy okazji, niech Nowy Rok będzie taki, jakiego oczekujecie, pełen sukcesów zawodowych i radości w życiu prywatnym!
Choć może jeszcze życzenia noworoczne uda się złożyć, to jednak wolę nie ryzykować ;)

Secrus: przy takich okazjach mówimy z Oisajem jednym, ludzkim głosem, więc podpiszę się pod wszystkim, o czym wspomni w życzeniowym wpisie :) Od siebie jednak – pięknych świąt Bożego Narodzenia, które okażą się prawdziwie mistycznym, kształcącym przeżyciem, dającym siły do realizacji noworocznych postanowień i pragnień. Niech Wam się wiedzie, bo im więcej szczęścia, tym więcej dobrego uda nam się zrobić i tym większą mocą uśmiechu obdarzyć najbliższych, dalszych i zupełnie obcych. Ja tu w święta pewnie zajrzę, więc się nie żegnam, ale ślę najserdeczniejsze życzenia: jako zakurzony Secrus, jako ten, który czyta uczniom, jako Korektor Morderca i przede wszystkim jako Adrian, po prostu :)

18 komentarzy Dodaj swoje
  1. Uciekajcie karpie podtrzymywać na duchu;). Wszystkiego dobrego, niech ten świąteczny czas upłynie w spokoju i nie w książkach, ale w rodzinnym gronie :) Dobrej strawy wigilijnej oraz pogody ducha.

Dodaj komentarz