12 książek na 2015 rok, to będzie rok fantastyki

wyzwanie2014Na zwykły post na razie szans nie ma, ale muszę się wyrobić z wyzwaniem, inaczej inicjatorka będzie krzyczała ;). Tak wiem, że istnieje wyzwanie Z półki, o którym przypomniała też na Facebooku Miłośniczka książek, ale ten sposób który zaproponowała KassWarz z achy ochy z książką bardziej do mnie przemawia.

W mijającym roku brakowało mi fantastyki, jakoś tak się złożyło, że dość daleko odszedłem od literatury, którą kocham najbardziej.  W związku z tym rok 2015 będzie rokiem powrotu do korzeni :)

A to mój wyzwaniowy stos:

stos_wyzwanieJedną książkę czytałem już, ale nie w tym wydaniu i wieki temu, reszta już za długo czeka na swoją kolej.

Tak więc Tramwaj nr4 oficjalnie bierze odział w wyzwaniu:12

25 komentarzy Dodaj swoje
  1. Hm, MAGiczne postanowienie, nie ma co :)

    Tak w ogóle to zazdroszczę każdej z tych książek, ale w szczególności – że sam chciałbym przeczytać i mieć na półce – Gaimana, Zelaznego, Piskorskiego i Valente (najbardziej!).

    Wciąż się waham, czy dołączyć do zabawy… 12 książek bez trudu by się znalazło, ale mogłoby być tak, że czytałbym czasem dwie z listy w jednym miesiącu, a potem przez dłuższy czas niczego, a to już niezgodne z regulaminem :) Przemyślę jeszcze, obliczę szanse powodzenia i zobaczymy.

  2. Przy okazji zmniejszysz ilość książek zalegających na regale „do przeczytania”, który imponująco się prezentuje. :) Coraz częściej sięgam po fantastykę. Poczekam na Twoje recenzje, bo mam ochotę na tą taką typową. Może po którąś książkę sięgnę.

Dodaj komentarz