Warto zajrzeć 34 – filmy, muzyka i matematyka

warto34Witajcie w ostatnim Warto zajrzeć w 2014 roku, jak zaczynałem nie przypuszczałem, że pociągnę tak długo ten cykl, zobaczymy jak pójdzie w 2015 roku.
Nawet Święta nie przekonały was do zaprzestania pisania, sporo tego w tym tygodniu.

Zapraszam ponownie w przyszłym roku :)

Photo credit: gpoo / iW / CC BY
17 komentarzy Dodaj swoje
 1. Ojej, dziękuję za kolejne polecenie mojego bloga ;) Nawet nie wiesz jak miło mi się znaleźć w tym ostatnim w tym roku (tak, kontynuuj polecajki) wpisie z poleceniami :) Nie wiedziałam, że jeszcze do mnie zaglądasz, więc dziękuję za piękny początek dnia :)

 2. Miło mi bardzo :)))
  Warto też sięgnąć po Dziadka do Orzechów wydanego w 2011 przez Media Rodzinę z ilustracjami Aleksandry Kucharskiej-Cybuch.

   1. Ale zawsze jest :-) Ja to swoje opowiadanie (bo to jest poważne opowiadanie, z sensem, pomimo żartów) miałem w głowie od początku listopada, no i w końcu musiałem do niego cały wpis dołożyć, żeby powstało „na papierze” :-) O wpisach na blogach nie wspominając ;-)

 3. Łohohoh, a ja zebrałam cięgi za znieważanie Alex. Czyli jednak dobrze czułam, że coś w tym jest, tylko nie do końca tak, jak być powinno.

  PS
  Nabiłeś mi licznik odwiedzin i aż do dziś nie wiedziałam, skąd taka wzmożona aktywność. W końcu statystyki bloga namierzyły Twój post :P

   1. To druga zabawna rzecz, bo wcale nie uważam tego wpisu za szczyt moich możliwości ;p Co wiecej, miałam nawet wątpliwości co do jego publikacji. No ale dzięki Tobie przeczytałam go raz jeszcze i poprawiłam znalezioną literówkę :D
    Jakby nie było, kłaniam się niziutko *dygnięcie*

Dodaj komentarz