Stosik musi być :)

Gdyby nie pewna pani i jej sławny wpis to pewnie bym się nie przyznał do kolejnego złamania postanowienia :). Ale skoro amatorzy muszą publikować stosy, stosiki lub stosiska to i na mnie pora.
Na początek Opowieści sieroty tom 2 wygrane u Fki. Tym bardziej cieszy, że jedynka już stała na półce

Kolejna odsłona przygód komisarza Montalbano pożyczone od Alouette i drugi tom przygód dwóch łotrzyków od anek7. Obie trafiły do mnie po niedzielnym spotkaniu BiblioNETkowym.

No i wisienka na torcie, drugie złamanie postanowienia, ale nie mogłem się oprzeć. Panie z Noir sur Blanc i Wydawnictwa Literackiego zrobiły mi kosmiczną niespodziankę. Na moje pytanie o pakiet Montalbano dały mi taki rabat, że nie mogłem się oprzeć i kupiłem wszystkie, które były osiągalne, poza posiadaną już wcześniej jedną pozycją. Brakuje mi tylko Kształtu wody :), jest nawet niedostępny jeszcze w księgarniach tom Skrzydła sfinksa
8 komentarzy Dodaj swoje
    1. Uprzejmością :) Zapytałem czy pakiet może być, a one że owszem, ja na to w jakiej cenie, a one, że 50% upustu i przesyłka gratis. No i tak jakoś poszło :)

  1. Ja ze wszystkiego najbardziej lubię te stosiki, nawet nie muszę się szczególnie wysilać intelektualnie, tylko tak patrzę z wywieszonym ozorem i wytrzeszczem oczu – gdzie ty to postawisz?

    Cała seria Montalbano jest zaiste imponująca (ja zawsze lubiłam Noir sur Blanc), ale i tak nic nie przebije chałwy recenzyjnej :D

Dodaj komentarz