Stosik musi być :)

Gdyby nie pewna pani i jej sławny wpis to pewnie bym się nie przyznał do kolejnego złamania postanowienia :). Ale skoro amatorzy muszą publikować stosy, stosiki lub stosiska to i na mnie pora.
Na początek Opowieści sieroty tom 2 wygrane u Fki. Tym bardziej cieszy, że jedynka już stała na półce

Kolejna odsłona przygód komisarza Montalbano pożyczone od Alouette i drugi tom przygód dwóch łotrzyków od anek7. Obie trafiły do mnie po niedzielnym spotkaniu BiblioNETkowym.

No i wisienka na torcie, drugie złamanie postanowienia, ale nie mogłem się oprzeć. Panie z Noir sur Blanc i Wydawnictwa Literackiego zrobiły mi kosmiczną niespodziankę. Na moje pytanie o pakiet Montalbano dały mi taki rabat, że nie mogłem się oprzeć i kupiłem wszystkie, które były osiągalne, poza posiadaną już wcześniej jedną pozycją. Brakuje mi tylko Kształtu wody :), jest nawet niedostępny jeszcze w księgarniach tom Skrzydła sfinksa

Powiązane posty

8 Thoughts to “Stosik musi być :)”

 1. No, to nie jest wisienka, to jest krwista wiśnia! Czymżeś zaczarował panie z Noir sur Blanc, nie śmiem nawet pytać…:-)

  1. Uprzejmością :) Zapytałem czy pakiet może być, a one że owszem, ja na to w jakiej cenie, a one, że 50% upustu i przesyłka gratis. No i tak jakoś poszło :)

 2. Viv

  Ja ze wszystkiego najbardziej lubię te stosiki, nawet nie muszę się szczególnie wysilać intelektualnie, tylko tak patrzę z wywieszonym ozorem i wytrzeszczem oczu – gdzie ty to postawisz?

  Cała seria Montalbano jest zaiste imponująca (ja zawsze lubiłam Noir sur Blanc), ale i tak nic nie przebije chałwy recenzyjnej :D

  1. Właśnie skończyło mi się miejsce, definitywnie. Trzeba będzie wkrótce jakiś konkurs zrobić :)

 3. Jeju, ten komisarz prezentuje się świetnie.

  1. We właściwej pozycji jeszcze lepiej :)

  2. No właśnie – dlaczego tak do góry nogami? Teraz nie wiem: na rękach stawać, czy monitor obracać :P

Leave a Comment