[Konkurs] 20 tysięcy już wkrótce, więc kolejne tytuły mogą być wasze

Dzięki waszej sympatii i zainteresowaniu już wkrótce będziemy mieli na liczniku kolejne osiągnięcie, 20 tysięcy zbliża się wielkimi krokami :). W międzyczasie dzięki uprzejmości Chudej udało się też osiągnąć rekordową liczbę odwiedzin dziennych. 
Tym razem do wygrania dwie książki, aby nie uszczęśliwiać nikogo tytułem którego nie chce prosiłbym w komentarzu poza odpowiedzią na pytanie konkursowe podać także tytuł książki którą chcecie otrzymać ( można podać oba, wtedy będziecie brani pod uwagę w dwóch przypadkach ).
Pierwsza wygrana to znakomita książka SF Inwazja z wydawnictwa Almaz, której autorem jest Michaił Achmanow, więcej o niej można przeczytać na blogu Silaqui.

Drugi to kryminał Larsa Keplera Kontrakt Paganiniego  z wydawnictwa Czarnego. Tutaj współsponsorem jest kuzynka Sasza, która na moją prośbę podarowała mi tą książkę. Jakież było moje zdziwienie podczas sprzątania po remoncie, kiedy okazało się że już ją posiadam :) Zatem mój trafia do was, a ten od Saszy czeka na przeczytanie.

A teraz pytanie konkursowe:

Proszę w komentarzu podać nick twórcy tego bloga :)

 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest oisaj, czyli ja, a książki pochodzą z naszej prywatnej biblioteki.
2. Rozdawka rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 20.08.2013, a zakończy dnia 31.08.2013 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  01.09.2013.
4. Warunkiem kwalifikacji do etapu wyboru zwycięzcy jest prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe podane w treści notki i wskazanie książki którą chcecie otrzymać. Można zgłosić się po oba tytuły !
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu. Po tym czasie wylosujemy kolejną osobę.
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosiłbym o zamieszczenie u siebie baneru linkującego do tego posta, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych odpowiedzi ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat 4
10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Małżónka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

69 komentarzy Dodaj swoje
 1. Mam „Kontratak” i nawet zaczęłam czytać, ale chyba lepiej byłoby zacząć od pierwszej części, więc ustawię się w kolejce po „Inwazję” wpisując odpowiedź na pytanie, które niejednemu przegrzałoby szare zwoje mózgowe (na szczęście moje to przeżyły, choć z trudem :)
  Oisaj!
  Pozdrawiam serdecznie!
  beataalfa@wp.pl

 2. Mam „Kontratak” i nawet zaczęłam czytać, ale chyba lepiej byłoby zacząć od pierwszej części, więc ustawię się w kolejce po „Inwazję” wpisując odpowiedź na pytanie, które niejednemu przegrzałoby szare zwoje mózgowe (na szczęście moje to przeżyły, choć z trudem :)
  Oisaj!
  Pozdrawiam serdecznie!
  beataalfa@wp.pl

 3. kurde takie trudne pytanie konkursowe w wakacje gdy się myśleć nie chce? To już audiotele daje łatwiejsze :)
  a na serio to gratulacje, kopa w tyłek na szczęście i jako motywacja do następnych postów!
  a za konkurs tym razem podziękuję bo mnie kurde książki zasypują (remont cholera)

 4. kurde takie trudne pytanie konkursowe w wakacje gdy się myśleć nie chce? To już audiotele daje łatwiejsze :)
  a na serio to gratulacje, kopa w tyłek na szczęście i jako motywacja do następnych postów!
  a za konkurs tym razem podziękuję bo mnie kurde książki zasypują (remont cholera)

Dodaj komentarz