Podsumowanie współpracy :)

Na wszystkie dotychczasowe i przyszłe komentarze postaram się odpowiedzieć po południu, a z rana pozwolę sobie na małe podsumowanie. 
Czytając o tym jak zostaliście potraktowani i porównując swoje doświadczenia wychodzi na to, że wszystko chyba zależy od szczęścia. Czy będziemy mieli szczęście napisać do odpowiedniej osoby, czy uda się szczęśliwie nie trafić do spamu i czy szczęśliwie nie trafimy na dzień w którym będzie zbyt zajęta. Czyli żadne odkrycie. 
A jedynym stuprocentowym sposobem na to, żeby nikt człowieka nie olał jest nie pisać do nikogo nowego, ani do kogoś kto już zignorował otrzymaną pocztę. I tego się będę od dziś trzymał :)
A wszystkim wydawnictwom, księgarniom, hurtowniom i portalom życzę powodzenia w biznesie ! :)
8 komentarzy Dodaj swoje
  1. Z pewnością jest tak jak piszesz. Ja nie staram się o współpracę z wieloma wydawnictwami, gdyż nie dałabym rady, ale współpraca z dwoma, których książki m,i odpowiadają układa się bardzo dobrze dzięki miłym paniom, z którymi się z przyjemnością koresponduje. Mam nadziej, że to się nie zmieni.

    1. Ja liczę, że coś będzie z tych dwóch istotnych dla mnie, a jak nie, to będzie trzeba zrobić większą selekcję w planowanych zakupach komiksowych i popytać znajomych o najbardziej polecane książki dla maluchów. Tak żeby kupować pewniaki :)

Dodaj komentarz