Targi Książki w Krakowie – niedziela

Dziś też garść fotek i przechwalania się, a jakiś sensowny ( może ;) ) tekst pojawi się jutro. Niedziela okazała się dniem aktorsko-celebryckim na targach :), na początek Kazimierz Kaczor

Potem Jerzy Stuhr

A stolik obok, Janusz Gajos. Obaj Panowie siedzieli po przeciwnych stronach jednej alejki i swoją obecnością zablokowali ją praktycznie całkowicie.

Jedyna autorka nie będąca Panem/Panią z telewizji, do której widziałem w niedzielę kosmiczną kolejkę czyli Roma Ligocka

Miejsce czekające na Panią z telewizji, a na kolejnym zdjęciu kolejka czekających na nią, czyli Martyna Wojciechowska w akcji

Sasza Hady rozdająca autografy, za książką ukryta Marta, szefowa Booksbibbing

Katarzyna Bajerowicz , Marcin Brykczyński twórcy Opowiem ci, mamo, co robią mrówki w oczekiwaniu na młodych czytelników

A tu gdyby ktoś pytał czy ludzie przyszli, najdzikszy tłum znaleźć można było przy znanym i lubianym pisarzu Robercie Lewandowskim ;)

A teraz zdobycze, najpierw książkowe, a potem autografy.  Dwie książki znalezione w 2 życiu książki, dzięki kuponom od McAgnes

Franklin kupiony, Cienioryt wygrany na rozdaniu Papierowego Ekranu, Opowiem ci, mamo, co robią mrówki od Naszej Księgarni. Brak na zdjęciu Ciekawskiego George, ale musiał pozostać w ukryciu czekając na wręczenie.

Katarzyna Bajerowicz , Marcin Brykczyński podpisali się pięknie

Pan Wojciech Cejrowki zachował się bardzo profesjonalnie i mimo tego, że książka była już podpisana, nie zrobił przykrości małemu fanowi i podpisał się jeszcze raz. Dziękujemy Panie Wojtku i bardzo przepraszamy, ale wszystkie w domu mamy już podpisane przez Pana.

Grzegorz Kasdepke podpisał nam Potworaka

Jakub Ćwiek mimo okularów dał radę z podpisaniem Chłopców

Ruta Sepetys po spotkaniu podpisała Szare śniegi Syberii dla mojej żony.

A na koniec bonus specjalny czyli czacha Czubaja narysowana przez autora w książce Viv

20 komentarzy Dodaj swoje
  1. Do Lewandowskim był rzeczywiście dziki tłum i 3 ochroniarzy, którzy skutecznie utrudniali dostęp. Ale jakoś udało się zrobić zdjęcie :)

    Też mam taką czachę od Czubaja. Zdobyłam podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu ;)

Dodaj komentarz