Różne 

Kontrola jakości w Tramwaju czyli pakiet książek może być Twój

Jak u was wygląda tematy Mikołaj vs Gwiazdka? U nas wygrywa Mikołaj, początek grudnia zawsze jest przez dzieciaki wyczekiwany z radością, niecierpliwością i dużymi nadziejami. Wszystkich Świętych za nami, centra handlowe zaraz zaczną puszczać Last Christmas Wham’u i wystawiać bombki, więc pomyślałem sobie, że połączę przyjemne z pożytecznym i trzy osoby dostaną coś ode mnie na Mikołaja. Przyjemne, bo fajnie jest się dzielić, a pożyteczne, bo tym razem nie wystarczy zgłoszenie. Prosiłbym o krótkiego maila z informacją co Wam się w Tramwaju podoba, a co nie, no i czemu się podoba, albo nie podoba ;). Może któraś recenzja jest niezła, może jakaś notka jest totalnie do bani, a może po prostu zdjęcia w banerze są do kitu.
Zbieranie opinii zaczynam już dziś, bo chciałbym, aby książki trafiły do was właśnie w okolicach  Mikołaja. Do wygrania trzy pakiety, zwycięzca wybiera trzy książki z puli sześciu, zdobywca miejsca drugiego dwie z trzech, dla osoby trzeciej zostanie ostatnia książka. Opinie prosiłbym wysyłać na adres mailowy oisaj.ma@gmail.com.
A do wygrania są:
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości:
Regulamin:
1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest oisaj, czyli ja, a książki pochodzą z naszej prywatnej biblioteki.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 3.11.2013, a zakończy dnia 16.11.2013 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  17.11.2013.
4. Co i gdzie należy wysłać napisałem powyżej, wygrani zostaną wyłonieni decyzją mą i Maużonki mej, nie ma znaczenia, czy opinia będzie pozytywna, czy negatywna, wykluczone będą tylko zbiory inwektyw ( a co, można sobie czasem użyć jakiegoś trudnego słowa )
5. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski.
7. Zwycięzca ma 3 dni od daty ogłoszenia wyników na wybór książek i przysłanie mi adresu wysyłki. Po tym czasie pierwszeństwo wyboru będzie miała osoba, która zdobędzie miejsce drugie.
8. Identyczna zasada dotyczy miejsca drugiego
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów w Google i na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe.
9. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

Powiązane posty

23 Thoughts to “Kontrola jakości w Tramwaju czyli pakiet książek może być Twój”

 1. Zgłaszam się do konkursu, wysłałam maila z odpowiedzią, zaobserwowałam bloga i dodałam do kręgów Google+, FB nie mam
  pozdrawiam

  1. Mocno przewrotny ten mail ;) dziękuję.

 2. Zgłaszam się do konkursu, wysłałam maila z odpowiedzią, zaobserwowałam bloga i dodałam do kręgów Google+, FB nie mam
  pozdrawiam

 3. Oli

  Polubiłam na facebooku :D, zgłaszam się i wyślę maila :D

  1. Dziękuję. Całkiem fajnie wyszło.

  2. Ja za to polubiłem fanpage, ale się nie zgładsza :)

 4. Viv

  Ja nie biorę udziału w zabawie, swoimi spostrzeżeniami już dawno się z Tobą podzieliłam, więc byłoby to niemoralne :) Mogę jeszcze tylko dodać, że dla mnie więcej tramwajów w banerach na górze, ale ja po prostu tęsknię za tym czerwonym z poprzedniego szablonu :)

  1. Mówisz i masz :) Po załadowaniu strony odczekaj chwilę i czerwony nadjedzie specjalnie dla Ciebie ;)

  2. Viv

   Dzięki! Czerwony rządzi :D.

  3. Ja też się cieszę z czerwonego! ;)

  4. Dzięki za czerwony tramwaj, to miłe, że ktoś (Viv drobny ukłon z mojej strony) się upomniał o niego :-)
   Przy okazji, napisałeś w tekście, że to będą ostatnie święta Bożego Narodzenia, szykują się jakieś zmiany w kalendarzu?

  5. Ja też lubię czerwony tramwaj, jest taki 'swojski”, Niebieski tez pasuje, ale to już wyższa szkoła jazdy, nowoczesności i profesjonalizm :)

 5. Zgłaszam się i ja! E-mail już poszedł.

  1. Dzięki za bardzo konkretnego maila, może tutaj wyjaśnię czemu niebiesko. Powód jest trywialny, po prostu krakowskie tramwaje są niebieskie, praktycznie 90 % z nich występuje w tym kolorze :)

  2. Dzięki za bardzo konkretnego maila, może tutaj wyjaśnię czemu niebiesko. Powód jest trywialny, po prostu krakowskie tramwaje są niebieskie, praktycznie 90 % z nich występuje w tym kolorze :)

  3. A to nie wiedziałam. Zwracam honor!

  4. A to nie wiedziałam. Zwracam honor!

 6. Zgłaszam się i ja! E-mail już poszedł.

 7. Zgłaszam się! Mail wysłany, bloga naturalnie obserwuję już od jakiegoś czasu, a na fb polubiłam go przed chwilką. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to zgłoszenie na ostatnią chwilę. :)

 8. Zgłaszam się! Mail wysłany, bloga naturalnie obserwuję już od jakiegoś czasu, a na fb polubiłam go przed chwilką. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to zgłoszenie na ostatnią chwilę. :)

Leave a Reply