[Konkurs] Dziękuję za gratulacje i zapraszam do częstowania się :)

Dziękuję wszystkim za gratulacje i podniesienie poziomu mojego ego :) Co prawda jeszcze trwa konkurs, gdzie do wygrania są książeczki dla dzieci, ale abyście wy również mieli powody do radości zapraszam do kolejnego. By każdy znalazł coś dla siebie proponuję do wyboru aż sześć tytułów. Znajdziecie je wszystkie na zdjęciu pod koniec notki. Co do zasad to w komentarzu należy pozostawić informację z jakiego miasta jest Oisaj oraz tytuł wybranej książki. Można wybrać wszystkie, jeśli do którejś zgłosi się jedna osoba, to nie będzie losowania, tylko tytuł ten trafi do niej „z automatu”. Podpowiedź znajdziecie na stronie O mnie 

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest oisaj, a książki pochodzą z jego prywatnej biblioteki.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 05.01.2014, a zakończy dnia 18.01.2014 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  19.01.2014.
4. Warunkiem kwalifikacji do etapu wyboru zwycięzcy jest pozostawienie komentarza właściwej treści.
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu. Po tym czasie wylosujemy kolejną osobę.
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów i polubicie bloga na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosiłbym o zamieszczenie u siebie informacji o konkursie, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych odpowiedzi ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat ( wtedy już ) 5
10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Maużonka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książki. 
A do wyboru są następujące tytuły, gdyby ktoś nie dowidział, to kliknięcie powiększy zdjęcie:
68 komentarzy Dodaj swoje
 1. Krakowianinem jesteś, więc wnioskuję, żeś z Krakowa. ^^
  I jeśli maszyn losujący okaże się łaskawy, to poproszę o „Lwy Al-rassanu”, „Nadciąga Legion Grozy” lub „Opowieść o kobiecie spod znaku Ognistego Konia”. :)

 2. Kraków
  „Lwy Al-Rassanu”
  + również gratuluję – znaczka w górnym prawym i oczywiście skrzynki – co do zawartości na szczęście nie wszystko w moich klimatach, więc zzieleniałam delikatnie i mam nadzieję odwracalnie :)
  przyjemnych długich wieczorów nad „zdobyczami” w 2014!

 3. Jesteś z Krakowa, dlatego też kiedyś nie ominie Cię przykrość/przyjemność (wybierz lepszą wersję), kiedy to się spotkamy oko w oko. ;) Ale póki co:

  poprosiłabym o „Opowieść o kobiecie spod znaku Ognistego Konia”
  Nie wiem czy trza podać maila czy nie… więc podam na przezorność Genowefy:
  recenzencki@interia.pl

 4. Zgłaszam się! :)
  Odpowiedź: Kraków
  Wybieram: „Nadciąga legion grozy”, „Opowieść o kobiecie spod znaku ognistego konia”, „Merde! Rok w Paryżu” oraz „Inny wiatr” :)

 5. Z Krakowa (czego osobiście zazdroszczę mieszkając w szarej Łodzi)!
  Wybieram Lwy Al-Rassanu oraz Byczki w Pomidorach (Chmielewska to moja pierwsza miłość książkowa, zaczynałam od historii z Pawełkiem i Janeczką, a skończyłam na „Ostatnim zdaniu nieboszczyka”. Pawełka i Janeczkę polecam dla Szymona za parę lat! :)

  anna,karowicz@gmail.com

Dodaj komentarz