Co tam Panie na półkach :)

Każdy potrzebuje  podnieść sobie czasem samoocenę, dziś przyszła pora na mnie :) Od ostatniego wrzucania książek które przybyły na moje półki minęła już chwila, więc pozwalam sobie na wrzucenie przysłowiowego „stosika” ;)
Stosik raz:

Stosik dwa


Stare jest piękne to jedyny tytuł pożyczony. Poszczuty zostałem przez Andrzeja :)
Miłego wieczoru.
33 komentarze Dodaj swoje
 1. Drugi stos bardziej mnie ciekawi ze względu na intrygującą „Zimową opowieść” i Pilipiuka, z którym ciągle planuje sobie „spotkanie” ;D

  1. Nie mam tak dobrze:-(
   Poszedłem do pokoju młodszej i znalazłem między innymi: trochę Eddingsa (Elenium, Tamuli i Belgariada, po angielsku), kilka książek Clarksona (po angielsku), całe mnóstwo różnych psychologicznych, głównie z psychologii klinicznej oraz autyzm i okolice (podobno po polsku, mam wątpliwości, jakieś dziwne słowa w środku;-))
   Poczytaj mi mamo z jednej strony już nie ma a z drugiej to jeszcze nie ma:-D
   Postaraj się o lepszą radę:-P
   PS Czemu oni nie zrobili edycji komentarzy to nie wiem. Pół zdania na końcu wisiało;-)

  1. Jak szyta, to pewnie wygodniej się czyta, bo ja autentycznie muszę zaginać kartki. Dlatego mam taki nabożny stosunek do czytania… Patrząc na moje tempo, to miesiąc mi to zajmie…

  2. Jak szyta, to pewnie wygodniej się czyta, bo ja autentycznie muszę zaginać kartki. Dlatego mam taki nabożny stosunek do czytania… Patrząc na moje tempo, to miesiąc mi to zajmie…

  1. Trochę się właśnie boję jak mi pójdzie „Zimowa opowieść”, nie mam ostatnio głowy do ciężkich tytułów.
   Dzięki raz jeszcze za książkę :)

 2. No rzesz k***… kurczę blade cóż za stos! Brałabym wszystko i od razu czytała, mam nadzieję, że i do mnie przybędą jakieś nowe książki, które będą bardzo podobne (identyczne) do Twoich. Miłej lektury życzę :)

  Serdecznie pozdrawiam
  Ola :)

 3. Wow, ile świetnych tytułów!
  „Zimowa opowieść” kusi najbardziej, „Nomen omen” to już swoją drogą, a „Stare jest piękne” urasta do wysokiej rangi, jeśli poleca je Andrzej ;)
  Masz co czytać, a najważniejsze jest to, że szykują się arcyciekawe recenzje.

 4. Świetne nabytki! Do mnie też ostatnio sporo Uroborosa przybyło. Rzeczywiście dobre tytuły wydają. Ja się przymierzam powoli do Nomen Omen i do Szklanego tronu :)
  Przyjemnej lektury!

Dodaj komentarz