[Viv realnie-kryminalnie] No to zaczynamy :)

Z ogromną przyjemnością spieszę was poinformować, że już wkrótce w Tramwaju pojawiać się będą także co jakiś czas teksty Viv, czyli głównodowodzącej Krakowskiego czytania.
Była tak uprzejma, że zgodziła się czasem coś skrobnąć z zakresu szeroko pojętej kryminalistyki, część planowanych tytułów znajdziecie na stosie obok. Nie widać ich za dobrze, bo musicie mieć przecież jakąś niespodziankę co do tego jakie atrakcje dla was przygotowała :)

Prosimy uprzejmie o motywowanie i kibicowanie pierwszej kobiecie w Tramwaju. 

17 komentarzy Dodaj swoje
 1. No, no ciekawie się zapowiada :) Stulecie detektywów (dojrzałam!) czytałam i jest świetne. Widzę jeszcze dwa znajome tytuły, jeden mam na półce i czeka, drugi już czytałam.

  1. No to mieliście niezły ubaw jak tekst o dziewczynie w Załodze Tramwaju palnąłem :-D
   Możecie się śmiać, ale wyobraziłem sobie nieśmiało taki zestaw, ale bałem się, że jak napiszę kryminały (dlatego popularnonaukowa;-)) to mnie wyśmiejecie ;-)

   No Tramwaj tak na oko miał warp 1, to teraz zaczynacie rozpędzać się do warp 10;-)

  2. Andrzeju, ja nawet bym na to nie wpadła, gdybyś ty tego nie napisał. Jak zobaczyłam tekst o dziewczynie od literatury francuskiej to musiałam działać, żeby mi fuchy sprzed nosa nie sprzątnęli. Więc śmiało można powiedzieć, że jesteś Ojcem Chrzestnym inicjatywy :D

Dodaj komentarz