[Warto zajrzeć] #3 maj 2014

Tramwaj
Sobota, a jak sobota, to cotygodniowe warto zajrzeć :)

Kiedy mi smutno zaglądam do Fenrira, chłopak prawie zawsze poprawia mi humor. Tym razem kiepsko rysowany komiks czyli Rosiński i Wyspa lodowych mórz.
(OŚWIADCZENIE! Poprawianie humoru nie jest jednoznaczne z kpinami, śmianiem się, naigrywaniem, wytykaniem palcem i całą inną gamą negatywnych odczuć, które ktoś mógłby ewentualnie mieć na myśli)
Kiedyś Abominatio nascitur autumno teraz Teksty zebrane, ale jakość nadal ta sama czyli zapraszam do Sylwii.
Cały czas się zastanawiam nad tym Parkerem / nad tą Parker. Zapraszam na Rybie udka, czyli Maciej pisze o Składanym nożu.
Przyjdzie i nas zje, czyli Charlie o Mordorze.
Mama, dzieciaki i książka czyli Książkozaur i wyobraźnia.
Warto mieć własne zdanie czyli Andrzej pisze o tym co jest, a co nie jest klasyką ;)Zacofany w lekturze jest marką samą w sobie (napisze mi pewnie, że się podlizuję)  i obiecał, że coś napisze do polecanek. Myślałem, że zapomni, ale jednak pamiętał. Spojrzenie na klasykę, czyli Dumas po latach.
Do Pauliny zaglądam od niedawna, ale mi się podoba. Zapraszam i was, bez konkretnej notki.
Uzupełnienie:
A na koniec tekst nawiązujący do notki z czwartku, ale nie mogłem sie powstrzymać czyli inne spojrzenie na Dorę Wilk
28 komentarzy Dodaj swoje
  1. Dawidzie wybacz, ale tradycyjnie jestem chyba za głupi żeby odgadnąć o co Ci chodzi. Polecam Twój wpis, piszę że poprawia mi humor, podobnie jak wino, spotkanie z przyjaciółmi i kilka innych rzeczy które raczej trudno nazwać śmiesznymi. A co do jakości rysunku to SAM piszesz, że jest on kiepsko rysowany :)
   Miłej niedzieli

  2. Dawidzie wybacz, ale tradycyjnie jestem chyba za głupi żeby odgadnąć o co Ci chodzi. Polecam Twój wpis, piszę że poprawia mi humor, podobnie jak wino, spotkanie z przyjaciółmi i kilka innych rzeczy które raczej trudno nazwać śmiesznymi. A co do jakości rysunku to SAM piszesz, że jest on kiepsko rysowany :)
   Miłej niedzieli

 1. Ha! Bardzo miło jest trafić do polecanych:) Chociaż brody nie mam, próbowałem hodować tak jak Kiler PeKaeSy i niestety nic z tego nie wyszło:)

  A książka Szczerka jest bardzo interesująca.

 2. Ha! Bardzo miło jest trafić do polecanych:) Chociaż brody nie mam, próbowałem hodować tak jak Kiler PeKaeSy i niestety nic z tego nie wyszło:)

  A książka Szczerka jest bardzo interesująca.

 3. A to mnie zaskoczyłeś właśnie. Z ciekawości chciałam kliknąć i sprawdzić do jakiej to Pauliny ostatnio zaglądasz i okazało się, że to ja xD Aż mi szczęka opadła ;) Dzięki wielkie, nawet nie wiesz jaka to przyjemność znaleźć się w takim zestawieniu ;)

Dodaj komentarz