[Konkurs] Zostaw komentarz i wygraj książkę

konkurs_trzyPo przenosinach Tramwaju na własny serwer zdecydowaliście się mniej komentować. Spróbuję was jednak przekonać, że to naprawdę nie boli, możecie przecież spokojnie skorzystać z kilku rodzajów komentowania, można pisać przez Facebook’a, Google+, WordPress i bez konta.

Zasady konkursu są proste, wystarczy samo słowo CHCĘ i tytuł książki którą wybieracie pod tym postem, co jest do wygrania widać na zdjęciu, gdyby jakby ktoś miał problem z wypatrzeniem do wygrania są:

„Łowca burz” Reed Timmer, Andrew Tilin
„Zacisze Gosi” Katarzyna Michalak
„Gra o władzę” Daniele Steel

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest oisaj czyli ja, a książki pochodzą z mojej prywatnej biblioteki.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 05.09.2014, a zakończy dnia 20.09.2014 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  21.09.2014.
4. Warunkiem kwalifikacji do etapu wyboru zwycięzcy jest pozostawienie komentarza właściwej treści.
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu. Po tym czasie wylosujemy kolejną osobę.
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona obserwatorów bloga i polubicie naszą stronę na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosiłbym o zamieszczenie u siebie informacji o konkursie, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych odpowiedzi ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat 5 (prawie 6 tato!)
10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Maużonka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książki.
Zapraszam serdecznie, życzę powodzenia.
76 komentarzy Dodaj swoje
 1. Ja też niczego nie chcę, chyba że ufundujesz mi buty. Albo torebkę. Możesz sobie wybrać. (Tak, może być i to, i to, nie jestem jakąś faszystką).
  A robię jeszcze gorzej niż Andrzej, bo mało, że gadam za darmo, podsyłam klientów za darmo, to jeszcze dziś podlinkowałam Cię na fejsie bez czytania, bo zobaczyłam słowo „konkurs”. I teraz dopiero widzę ogrom swych win.
  Idę do kuchni po coś w ziarnach i uklęknę na tym w kącie. Można na całej torebce (kilowa kawa to się łapie pod dwa kolana)?

  1. No co ty? W gust bym pewno nie trafił i jeszcze byś mnie szpilką zatłukła :)
   Dzięki za podsyłanie klientów obiecuję w zamian w przyszłym tygodniu umartwiać się alkoholem który u niektórych wywołuje odruchy wymiotne ! :D

 2. Chcę… bo któż by nie chciał?
  … a że jestem tylko i aż kobietą, to oczywiście wybiorę coś babskiego. Może nie jest to tak zacięta walka jak o GOT, ale warto toczyć bitwę z pechem – a nuż się wreszcie uda.
  Wybieram wiec ‚Zacisze Gosi’.

  Oczywiście muszę też troszeczkę ponarzekać, popaplać, postukać w klawiaturę (bo to przecież dopiero 3 w nocy i do sny wciąż daleko) i zapytać czy kiedyś można się spodziewać konkursu z nieco trudniejszym zadaniem? Jakaś forma pisemna, graficzna… Im więcej bodźców bym mogła ruszyć się z łózka czy wysilić szare komórki przed nadchodzącym rokiem akademickim, tym lepiej! :)

 3. CHCĘ „Gra o władzę”
  …. małe śliczne rączki Maszyna Losującego pomóżcie starszej pani wygrać romantyczną powieść na długie samotne jesienne wieczory…w zamian starsza pani odwzajemni się dobrym słowem i ciepłym pozdrowieniem

 4. Zostawiam komentarz. CHCĘ albo „Łowcę burz” albo Danielle Steel :)

  bardzo proszę o skasowanie mojego poprzedniego, błędnego komentarza :>

Dodaj komentarz