Prestigio MultiReader PER5364BC – unboxing

prestigio_naglowekOd dziś mała zamiana na blogu, polecane teksty z całego tygodnia będziecie mogli przeczytać w niedzielę. A dziś niespodzianka, Tramwaj prezentuje czytnik Prestigio MultiReader PER5364BC.
p1Pudełko w pełnej krasie

p2Rozcinamy folijkę
p3A w środku takie miłe niespodzianki jak etui.

p5Z etui wychodzi takie cudo

p7W dłoni wygląda tak

 p9Cała zawartość pudełka przed wami, czytnik z dotykowym ekranem, eleganckie etui, ładowarka, instrukcja i gwarancja. Wszystko prezentuje się świetnie, szturchamy palcami w ekran i poznajemy obsługę. Brakuje mi w tym zestawie tylko jednej rzeczy, adaptera do słuchawek, bo urządzenie pozwala na słuchanie muzyki, ale aby czytnik był naprawdę cienki zastosowano w nim gniazdo minijack.

Za przesłanie sprzętu serdecznie dziękuję dystrybutorowi produktów Prestigio.
16 komentarzy Dodaj swoje
 1. O, jakie to to ładne. A jakie formaty obsługuje? Oraz: czekam na recenzję po akimś czasie użytkowania, bo sama powoli dojrzewam do decyzji o zakupie czytnika.

  PS. Nominowałam Was do Libster Blog Award.:)

  1. Instrukcja całkiem obszerna, bo wielojęzyczna, a etui bardzo ładne i praktyczne.
   A co do product placement, to skoro nawet Bond nosi Omegę ;)

 2. O, prezentuje się super! Ja przymierzam się do zakupu kindelka. Nigdy nie miałam tego typu urządzenia, ale jak mam kupować, to chcę właśnie amazońską dumę. Głównie dlatego, że na czytniku zamierzam czytać książki anglojęzyczne, a wydaje mi się, że na kindla najłatwiej pobrać książki itp.
  Niemniej, miłej zabawy z czytnikiem, żeby długo Ci posłużył! :)

Dodaj komentarz