Powiązane posty

4 Thoughts to “Moje e-czytanie”

 1. A konkretnie jaki to model Kindla? Poperwhite ile? Jestem ciekawa ile wytrzymuje Wam bateria w czytnikach (z wykorzystaniem podświetlenia, i bez) i czy nie szkodzi baterii jak przy ładowaniu książek, podładowuje się równocześnie bateria (żywotność). Moim zdaniem ten zupełnie najnowszy Kindle (nie ten o którym mówisz) to przerost formy nad treścią, a przynajmniej dla ludzi bardzo mocno zamożnych. Dziękuję za odpowiedź.

  1. Janek

   Co do Journey’a to się nie wypowiem bo go nie znam. Ja używałem wcześniej Kindle Classic 5, a teraz mamy oboje z żoną Paperwhite 3, który spisuje się świetnie, a do tego nie jest z tych bardzo drogich. Podświetlenie, świetna rozdzielczość, długo na baterii, czego chcieć więcej ;)

   1. W zasadzie to ja stanęłam na jakiś poprzednim modelu (bardzo drogim) więc okazuje się, że nie jestem w temacie, ja nawet nie mam Kindla. W zasadzie to ważne jest to co piszesz, porządna rozdzielczość, dobra bateria (ile wytrzymuje Kindel i jak to jest z ładowaniem gdy wrzucasz rzeczy na czytnik, czy to w jakiś sposób nie szkodzi baterii?) i bateria właśnie, do tego dodałabym dobra jakość materiałów z którego jest zrobiony.

    1. Janek

     U nas Kindle wytrzymuje spokojnie trzy tygodnie i ze cztery książki mniej więcej :)

Leave a Comment