Nietypowy koniec roku 2018

Zapraszam na nieco nietypowe, krótkie podsumowanie mijającego roku. Tym razem, zainspirowany przez Literacką kavkę, zdecydowałem się do was odezwać z końcem roku. Napiszcie proszę co sadzicie o takiej wersji tramwaju :) Muzyka pochodzi ze strony http://freemusicarchive.org/, jej autorem jest Scott Holmes, utwór nosi tytuł Driven To Success.

Kontynuuj czytanie

Diablero, czyli książkowy Netflix

Jeszcze nie tak dawno można by sądzić, że wszystko, czego dotknie się Netflix to złoto. Od jakiegoś czasu korzystam z tej platformy i przyznam szczerze, że czasy samych perełek odeszły już chyba w przeszłość. Nadal jednak dzieje się tam wiele dobrego, a przynajmniej książki, od których się sporo zaczyna, bywają wciąż niezłe. Diablero Diablero na…

Kontynuuj czytanie

Wojna Sambre’ów: Maksym i Konstancja

Sambre to w kolejności tworzenia pierwszy komiks opowiadający historię francuskiej rodziny arystokratów nazwiskiem Sambre. Uznany za arcydzieło zupełnie mnie nie zachwycił. Wojna Sambre’ów: Maksym i Konstancja to natomiast album zawierający tomy, które powstały jako ostatnie i moim zdaniem są zdecydowanie lepsze.

Kontynuuj czytanie

Sambre, czyli rozdwojenie czytelnika

Mam absolutne rozdwojenie po lekturze Sambre . Z jednej strony jest w tym komiksie coś, co fascynuje, przyciąga czytelnika. Z drugiej strony jednak, albo jest on zbyt przekombinowany, albo ja go nie rozumiem. niestety tego drugiego jest więcej.

Kontynuuj czytanie