Nowa jakoś w polskiej vlogosferze! Zapraszam na moje top 6

vlogPAZaczynam vlogować ! Tak to nie pomyłka, na początek pierwszy, poważny i profesjonalny ranking Top 6, w komentarzach pod postem, albo pod vlogiem wpisujcie jaka jest wasze czołówka książek z tej dziedziny na półkach !

Już wkrótce kolejne wydarzenia vlogowe !

87 komentarzy Dodaj swoje
  1. Obejrzałam :)
   Krawat pierwsza klasa!
   Ale powiem, że mógłbyś robić takie filmiki :) Takie o tematyce: najnudniejsze, najciekawsze, najgłupsze… tak wiesz, raz w miesiącu :P

   Moje najdłuższe przeczytane lektury:
   Antek
   Janko Muzykant
   Antygona
   Nasz Szkapa
   Łysek z pokładu Idy
   Dym

 1. Popieram ZWL, nadmiar emocji, te wybuchy nieokiełznanej radości, były nadprogramowe i doprawdy, należało film odpowiednio zmontować, by je lepiej wyważyć.

  Janku, genialne! :D Miejsce szóste ujęło mnie i wzruszyło.
  Czekam na kolejne odcinki!

  1. Kasia dzięki za udostępnienie :)
   Postaram się popracować nad emocjami, o montażu pogadam ze specjalistami i spróbuję Cię nie zawieść ;)

 2. Moim zdaniem następnym razem powinieneś lepiej wyeksponować swoją biblioteczkę, bo jeszcze ktoś pomyśli, że naprawdę masz tylko tych kilka półek. I będzie wstyd, a reputacji nie odzyskasz już nigdy.

 3. Dobrze, dobrze, mówisz grubym głosem to już coś. Przydałby się jakiś głupi akcent no i musisz zacząć przeklinać jak szewc. Mowa furmanów jest teraz trendy we vlogerstwie, zarówno kulinarnym jak i książkowym. Na pewno target spadnie do jakich 13. latków, ale za to skoczy Ci oglądalność. Wiec i także należy mówić: @#$%$ i &^%$# oraz $#@%&… zasada jest taka, że nie używamy innych znaków przystankowych, niż wyżej wymienione.

 4. Przeoczyłam tę notkę. O_o
  Czuję się jak ta ostatnia osoba, która śmieje się z dowcipu kwadrans po tym, jak inni przestaną się śmiać. :D

  W każdym razie – wymiatasz. Choć myślę, że następny filmik mógłby być nieco poważniejszy, bo w tym strasznie się rozszalałeś. Te miny, ta żywa gestykulacja, ta niepohamowana ekspresja! Zwolnij nieco i będzie ok. :P

Dodaj komentarz