Różne 

Gość specjalny – Katarzyna Bajerowicz

Cuda się zdarzają!
Pochwaliłem się już na blogu, że na targach książki udało się nam wejść w posiadanie przecudnej książki Opowiem ci, mamo, co robią mrówki. I to w nie byle jakiej wersji, bo podpisanej przez oboje autorów Panią Katarzynę Bajerowicz i Pana Marcina Brykczyńskiego. Przeglądałem ją wczoraj z Młodym Młodym kolejny raz i tak mi wpadło do głowy, że z pisarzami rozmawia się często, a ilustratorów, czyli tych którzy pomagają naszej wyobraźni, regularnie się pomija. A przecież bez nich praktycznie książek dla dzieciaków by nie było, my przy wieczornym czytaniu musimy zawsze tak się ułożyć, aby mały czytelnik widział co się czyta :) Podumałem i wyszło mi na to, że pora to zmienić. Jak pomyślałem tak zrobiłem i napisałem do Pani Katarzyny, a ona co? Zgodziła się !
Zapraszam zatem oficjalnie na spotkanie z autorką ilustracji do Mrówek… To się nie mieści w głowie, Bajki przez telefon, Ludwik Jerzy Kern dzieciom i wielu innych. Prześliczne prace Pani Kasi znajdziecie także na jednym z jej blogów pod adresem http://bajerowicz.blogspot.com/
Piszcie do mnie na adres oisaj@tramwajnr4.pl z pytaniami, pozbieram je wszystkie dodam trochę swoich i w końcu dowiemy się czegoś więcej o kimś, bez którego maluchy miałyby o wiele mniej frajdy z czytania. Na wasze maile czekam tydzień, więc wszyscy chętni na pewno zdążą :)

Powiązane posty

Leave a Comment