Krakowskie Targi Książki 2013 – chcecie zaproszenia?

Wczoraj dotarły do mnie zaproszenia na Targi Książki w Krakowie. Pani pracująca przy ich organizacji po przemiłej korespondencji zdecydowała, że będzie tak uprzejma i podaruje 15 czterodniowych pakietów dla blogerów piszących o książkach. 
Trzynaście kartoników znalazło już swoich właścicieli,  blogerów którzy potwierdzili mi swoją obecność na krakowskiej imprezie. Ale przecież znam tylko niewielki wycinek polskiej blogosfery i ktoś wybierający się na targi, prowadzący interesującą stronę na pewno został pominięty. 
Zatem zapraszam, jeśli macie bloga o książkach, o książkach i jedzonku, o książkach i modzie, o książkach i …. oraz planujecie wizytę w Krakowie na targach to zgłaszajcie się. Oczywiście jeśli chcecie dostać jedno z zaproszeń :)
Warunkiem podstawowym ich otrzymania jest prowadzenie bloga o wyżej wymienionej tematyce przez minimum trzy miesiące i pozostawianie linka do niego w komentarzu. Ze zgłoszonych blogów wybierzemy z Maużonką po jednym, który przypadnie nam najbardziej do gustu :)
A zaproszenie z bliska wygląda tak:

84 komentarze Dodaj swoje
  1. Ciekawe, że w Katowicach dosyć zwracają uwagę na blogerów książkowych. A w Krakowie trzeba się mocno postarać z tego co widzę. Szkoda, że nie mogę skorzystać z tej okazji, bo takie wydarzenie to niewątpliwa uczta dla moli….

  2. Ciekawe, że w Katowicach dosyć zwracają uwagę na blogerów książkowych. A w Krakowie trzeba się mocno postarać z tego co widzę. Szkoda, że nie mogę skorzystać z tej okazji, bo takie wydarzenie to niewątpliwa uczta dla moli….

Dodaj komentarz