[Konkurs] Trzy lata już wkrótce czyli łapiemy licznik

Wychodzi na to, że 25 lutego będzie mijało trzy lata jak bawię się w blogowanie. Zacząłem bardzo króciutkimi notkami na blog.pl, od roku jestem na bloggerze i obecności tutaj dotyczy liczniki oraz po trosze konkurs.
Konkurs będzie dość klasyczny. lecz żeby nie było za łatwo, dwuetapowy. Najpierw należy się zgłosić pod postem zwykłym zgłaszam się, a potem łapiemy licznik, co powinno się udać przed datą rocznicy :). W drugim etapie należy zrobić zrzut z licznikiem 70 tys, musi on zawierać także datę systemową, aby nikt nie oszukiwał. Zrzut ten należy wysłać na maila oisaj@tramwajnr4.pl. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń, w przypadku gdyby nikt nie złapał tej siedemdziesiątki wygrywa osoba z wartością najbliższą konkursowej. Odpadają też zrzuty tych osób które wcześniej się nie zgłosiły. Wynik łapania/konkursu zostanie ogłoszony w dniu rocznicy czyli 25 lutego.
Do wygrania jest paczka sześciu książek :

 

Wszystko trafi do jednej osoby, żeby nagroda była bardziej interesująca.

Zaglądających prosiłbym o umieszczenie informacji u siebie na blogu lub w innym medium społecznościowym, ale oczywiście nie ma takiego wymogu. Jeśli ktoś planuje wziąć udział w konkursie, to będzie mi ogromnie miło, jeśli zdecyduje się polubić Tramwaj na Facebooku.
Może ktoś będzie chcial użyć banerka?

Zapraszam !

29 komentarzy Dodaj swoje
  1. Zgłaszam się i będę próbowała złapać licznik :)
    Gratuluję. Mam nadzieję, że będziesz z nami dłużej, że to całe blogowanie nie znudzi Ci się tak szybko! Życzę weny, ciekawych lektur, interesujących wydarzeń około-książkowych :)

  2. zgłaszam się :)
    Już teraz Ci gratuluję osiągnięć i latek. W łapance licznikowej szczęścia nie miewam, ale co mi tak – spróbować trzeba/można * :)

    * niewłaściwe skreślić :P

  3. Właśnie wrzuciłem link na FB. I dziwna sprawa – do wyboru miałem dwie miniaturki – z konkursu z kukułką oraz z rozdawajki (z prawego panelu), a w tekście po dodaniu linku mam nie fragment artykułu, a jeden z komentarzy ze zgłoszeniem.

Dodaj komentarz