Podsumowanie pierwszego miesiąca

Z racji tego, że blogowi minęło już dwa lata, a trzeci rok zacząłem na blogspocie pozwolę sobie na podsumowanie miesięczne.  Nie bedzie ich później, może jakieś roczne :) Przenosiny okazały się jak na razie bardzo udane, tym bardziej, że stary blog dziwnie się rozsypał i nie ma menu bocznego, nawet zmiana szablonu nie pomaga ( w notce jest, na głównej nie ma ).
Zatem:
– średnia liczba odwiedzin dziennych osiągnęła oszałamiającą i zaskakującą dla mnie ilość 51 i troszkę
– najwięcej ludzi trafia do mnie od Fenrira ( dzięki o Wielki :) ) i ze starego bloga 
– jakim cudem ktoś trafił do mnie wpisując w wyszukiwarce blog pisarki pozostanie dla mnie na wieki tajemnicą 
– przeczytałem 8 książek, ale szanse na to, że utrzymam takie tempo są raczej nikłe :)
– na blogu pojawiło się 25 notek
– mam ośmioro oficjalnie obserwujących ;) ( zostałem tym naprawdę mile zaskoczony )
– komentarzy blogspot naliczył 115, ale z połowa to moje, bo staram się odpowiedzieć na każdy
To chyba tyle, serdecznie, jowialnie, uprzejmie, generalnie, ogromnie, rubasznie i z całego serca dziękuję wszystkim zaglądającym. 
Następna notka jutro, będzie o Gaimanie.
12 komentarzy Dodaj swoje
 1. Obserwujących masz już dziewięcioro ^^
  8 książek to świetny wynik, ja ledwo trzy, z czego jedną praktycznie „dokończyłam”. Ale i tak zadowolona jestem, a co :)

  A tobie życzę by blogspot ci służył, by obserwatorów i komentujących przybywało i by same dobre książki ci się trafiały :DD

 2. Przy komentowaniu też się lepiej współpracuje z blogspotem, zatem chwała Ci za te przenosiny :) Obserwujących miałbyś więcej, tylko jakimś cudem przegapiłam opcję obserwuj (a szukałam!).

  Jakim cudem ludziska trafiają na blogi, to jest jedna z tych wielkich tajemnic historii. Do mnie ostatnio zawitał ktoś, kto wpisał „czym się myje samoloty” :D

 3. Tak, hasła z wyszukiwarki to temat wart zgłębienia naukowego, doprawdy… Czego już u mnie nie było! Ja w styczniu zaś przeczytałam aż 10, ale też wątpię, żebym utrzymała takie tempo, tym bardziej, że szykuje mi się parę cegieł i pozycji, których nie połyka się w jeden dzień…

 4. Blogspot mnie czasem denerwuje, zwłaszcza przy publikowaniu postów, ale po za tym nie mam zastrzeżeń, fajnie że się tu przeniosłeś ;) Liczba obserwatorów pewnie szybko Ci pójdzie w górę. Mnie się rzadko zdarzają takie „kfiatki” z wyszukiwarki, najdziwniejsze były: „dzikie obyczaje” i „ciekawy schemat radia”. 8 przeczytanych książek to dla mnie w tej chwili wynik nierealny do osiągnięcia, no ale czytam ile mogę ;)

  1. Przecież chodzi o to, żeby czytać dla frajdy a nie dla pisania recenzji. Podejrzewam, ze wkrótce wrócę do jakiś 4 w miesiąc. A i tak każdy kto przeczyta 7 w roku zaliczany jest to książkofilów :)

Dodaj komentarz