Pacific Rim – zdecydowanie idźcie do kina

pacific_nag

Tytuł: Pacific Rim
Reżyseria: Guillermo del Toro
Ocena ogólna: 2/10

Zdecydowanie idźcie na ten film do kina, ja właśnie wróciłem z IMAX’a. Kino to jedyne miejsce gdzie ten gniot jest zjadliwy. Fabuła jest nudna, wtórna i przewidywalna, aktorstwo żadne, walki robotów z obcymi tylko ratują ta historię, trochę ratują.
Nie spodziewałem się jakiegoś filmu roku czy czegoś takiego, ale głupota niektórych pomysłów fabularnych jest jeszcze większa niż w remake’u Pamięci absolutnej. 
Zatem Panie i Panowie jeśli lubicie wielkie roboty, to do kin, w domu będzie jeszcze gorzej
15 komentarzy Dodaj swoje
  1. Mam podobne wrażenia. W ogóle pomysł walki robotów z potworami przez wykorzystanie walki wręcz jest beznadziejny, skoro zabija się je działkami lub mieczem (!). To tak jakby załoga czołgu podjechała do wroga, też w czołgu, wyszła i okładała czołg bagnetami, po czym wróciła do maszyny i wystrzeliła pociski… Efekty specjalne rzeczywiście dobre.

    1. Miałoby to sens gdyby nie dało się ich zabić działkiem lub rakietą, a tak to porażka. I numer z aktywacją tunelu przy pomocy DNA Kaiju, ja się pytam jak wrócili?

  2. Mam podobne wrażenia. W ogóle pomysł walki robotów z potworami przez wykorzystanie walki wręcz jest beznadziejny, skoro zabija się je działkami lub mieczem (!). To tak jakby załoga czołgu podjechała do wroga, też w czołgu, wyszła i okładała czołg bagnetami, po czym wróciła do maszyny i wystrzeliła pociski… Efekty specjalne rzeczywiście dobre.

Dodaj komentarz