17 komentarzy Dodaj swoje
 1. Gdzie strzeliłeś fotę z napisem „Noa Noa”? Każda inną udało mi się zlokalizować, tylko miejsca zrobienia tej nie mogę rozpoznać…

  Szkieletor jest piękny jesienią… :D

  1. Nie zapominaj o Gałczyńskim Andrzeju … :). Jedyną sprawą która doprowadza mnie w Krakowie do szału to zimowy smog, nawet korki mi tak nie przeszkadzają. Mieli uchwalić zakaz poprawiający jakość powietrza i wyszło jak zwykle :(

  2. Nie zapomniałem o Gałczyńskim, tylko nie mogłem żadnego stosownego cytatu znaleźć :-( Mam wrażenie, że on się za wiele po knajpach włóczył ;-)

   Przy okazji. Wymyśliliśmy latem (z żoną) mały wypad do Krakowa. Taki na dziko prawie z dziś na jutro. Znaleźliśmy wszystko. Wolne trzy dni, tanią kwaterę gdzieś niedaleko Kazimierza, no marzenie. Tylko na końcu zajrzeliśmy na stronę PKP i nam przeszło. Z trzech dni spędzilibyśmy jeden w pociągu, a i tak miejscówek na rozsądne połączenie już nie było :-( Za rok zaplanujemy lepiej :-D Może połączenie lotnicze reaktywują?

  3. No niestety, obłędna szybkość pociągów powstrzymuje mnie od porządnego zwiedzenia Wrocławia, Poznania i Łodzi – fajne miejsca na weekend, ale byłby to weekend w podróży.

   Może Polski Bus – ponoć zdarza mu się być szybszym niż pociąg, ale na pewno to nie wiem. :) Albo kupić bilet za 5 zł to Paryża z międzylądowaniem w Krakowie i zostać tutaj :)

  4. Jak będziesz jechał następny raz to daj znać :-)

   No właśnie polskie pociągi to porażka! Dwa lata temu jak wybraliśmy się do Irlandii (do córki) to jechaliśmy do Gdańska prawie cztery godziny pociągiem (osobowym bo podstawiany w Bydgoszczy, pośpieszny jedzie aż 25 minut krócej) , coś około godziny autobusem w Gdańsku (to nie żart – takie korki były) a potem lecieliśmy 2,5 godziny do Cork, pól godziny samochodem. Co w sumie wychodzi i tak szybciej niż do Krakowa;-)

 2. Szkieletorek stylowy bardzo:)

  Tegoroczny październik bardzo łaskawy pogodowo. W piątek zdarzyło mi się być nad Bagrami – słoneczko, kolorowe drzewa – ślicznie. W sobotę oglądałam tylko Dworzec i rozkopaną Topolową, ale park wokół dawnego Muzeum Lenina nastrojowy bardzo:)

Dodaj komentarz