Różne 

Taniaksiazka.pl wydłuża Światowy Dzień Książki!

taniakziazkaŚwiatowy Dzień Książki za nami, prawie każda księgarnia, z usług której korzystam, przygotowała dla swoich klientów jakieś niespodzianki, a Gazeta Wyborcza zrobiła meganumer i zaprezentowała specjalne wydanie przygotowane w całości przez pisarzy. Prawie wszystkie te niespodzianki miały jednak jedną wadę, maleńką, ale jednak. Trwały najczęściej do niedzieli i odeszły już niestety w przeszłość.

Jednak jest pewien rodzynek, Tania Książka zaczęła w tym dniu świętować swoje 10. urodziny i cała impreza nie tylko trwa nadal, ale wręcz się rozkręca! Oto część atrakcji, jakie tam znajdziecie:

  • Cały czas, ta akcja trwa do 28 kwietnia, możecie u nich kupić bardzo dużą liczbę książkowych hitów w cenach obniżonych nawet o 35%
  • Aż do 12 maja dorzucają do zamówień książkowe gadżety, nie czarujmy się, dodatkowa zakładka, kubek na pyszną herbatę czy torba na książki zawsze się przydadzą. Rodzaj otrzymanego gratisu uzależniony jest od kwoty zamówienia, ale przy tych cenach jest przecież w czym wybierać.
  • Na koniec jeszcze trzeci element tego wydarzenia, świętowanie na całego. Również do 12 maja trwa konkurs na największe zakupy, sugerowałbym zebrać zamówienia od znajomych, bo do wygrania są bony na zakupy o różnej wartości, spora ilość gadżetów i aż trzy czytniki.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na ich stronie, warto zaglądać, bo chyba szykują się jeszcze jakieś interesujące niespodzianki.

Powiązane posty

Leave a Comment