Wspomnienia ….. [jednak zostaje]

Dziś powinna być notka wspomnieniowa, ale po zabawie w Nordic Walking padłem, a ze mną moje wspomnienia. Jutro postaram się bardziej :)
Miłej niedzieli wszystkim.
A dziś wyglądało to tak jakby ktoś był ciekawy:

Powiązane posty

9 Thoughts to “Wspomnienia ….. [jednak zostaje]”

 1. [do skasowania] – ale czemu, zostaw.

  1. Rzeczywiście, wezmę se i zostawię. W końcu to mój blog :)

 2. Sil

  Janek a tam widzę jakiś park… nie mogłeś po parku chodzić? Ja nie lubię chodzenia z kijami po mieście… brrr

  1. Park jest świetny i następnym razem tam pójdę. Po mieście ludzie patrzą jak na wariata, ale musiałem coś kupić i połączyłem konieczność z przyjemnością :)

 3. Dwadzieścia km/h speedu miałeś?… Ho, ho, nieźle jak na niemieckie laseczki:-) Powiem Ci szczerze, że uwielbiam takie statystyki, mapki, duperele. Już, już chciałam się tam zapisać, ale primo: nie mam GPS, secundo: trochę się tego Wielkiego Internetowego Brata przestraszyłam. To już taka totalna obserwacja, nie uważasz?…;-)

  1. Pewnie GPS się pomylił z tym tempem :).
   Masz rację, Wielki Brat na całego, ale wcześniej miałem kłopoty z motywacją i te mapki mocno mi pomagają. GPS w komórce, teraz prawie każda ma.

 4. wildstar gold online

  As an example, People done with all first state pertaining to company success among Taobao, A definite get phone of shopping on-line.Sogou cell phone technique happens to be named just health supplement near guarantee Taoba’s laptop or computer softwa…

Leave a Comment