[Rozdawka] Tym razem fantastyka do zgarnięcia

Nadchodzą wakacje i ostatnia u mnie okazja aby powiększyć biblioteczkę. Do zgarnięcia te oto dwa tytuły:
Czarny pryzmat Brenta Weeksa i Księżniczka buław Johna Ringo. Uprzedzając komentarze – tak, wiem że okładka Ringo to koszmar, ale czyta się nieźle.

Regulamin:

1. Organizatorem rozdawki oraz sponsorem nagród jest oisaj, czyli ja, a książki pochodzą z naszej prywatnej biblioteki.
2. Rozdawka rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 16.06.2013, a zakończy dnia 28.06.2013 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  29.06.2013.
4. Tak jak poprzednio prosiłbym o komentarz, wersja najprostsza tym razem to „Chętnie wezmę” :)
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. ( niestety paka będzie ciężkawa ) Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu. Po tym czasie wylosujemy kolejną osobę ( to już ja bo Maszyn będzie na wakacjach )
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu, chyba że remont mnie przerośnie.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosiłbym o zamieszczenie u siebie baneru linkującego do tego posta, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych zgłoszeń zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat 4
10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Małżónka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

A jeśli ktoś ma ochotę na banerek:

117 komentarzy Dodaj swoje
  1. O, to ja się tym razem zgłoszę, bom ciekawa Weeksa niezmiernie. Choć pewnie i tak nie wygram, bo kilkuletnie obserwacje wskazują, że wygrywam tylko w konkursach grudniowych.;)

  2. O, to ja się tym razem zgłoszę, bom ciekawa Weeksa niezmiernie. Choć pewnie i tak nie wygram, bo kilkuletnie obserwacje wskazują, że wygrywam tylko w konkursach grudniowych.;)

  3. Ja już tradycyjnie nie wezmę, ale baner zaraz zamieszczę :) Widzę, że ty również, śladem pokoleń mężów polskich, wysyłasz rodzinę na wakacje, a sam w pyle zasuwasz z remontem :D

  4. Ja już tradycyjnie nie wezmę, ale baner zaraz zamieszczę :) Widzę, że ty również, śladem pokoleń mężów polskich, wysyłasz rodzinę na wakacje, a sam w pyle zasuwasz z remontem :D

  5. Chętnie wezmę. :) (Jeśli jakimś cudem bym wygrała, to proszę o wyrozumiałość w kwestii drugiego zdania w punkcie 6, gdyż na początku lipca wyjeżdżam na wakacje i nie wiem, czy będę miała dostęp do internetu).
    Pozdrawiam. :)

Dodaj komentarz