Konkurs 

[Konkurs] Zestaw kryminalnego Lipowa czeka na nowego właściciela

konkurs_lipowoZa oknem afrykańskie upały, a my jeszcze podgrzewamy atmosferę! Zestaw kryminałów Katarzyny Puzyńskiej o Lipowie szuka nowego właściciela. Zapraszamy do konkursu.

Co trzeba zrobić? Niewiele, wystarczy na adres janek@tramwajnr4.pl wysłać zdjęcie swojego ulubionego kryminału. Najciekawsze zostanie uhonorowane zestawem książek, a wszystkie trafią do albumu, który opublikujemy na tramwajowym fanpage. Konkurs trwa do następnej niedzieli, a wyniki pojawią się w środę 19 sierpnia.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest blog trawmajnr4.pl, a książki pochodzą od księgarni bonito.pl.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 9.08.2015, a zakończy dnia 16.08.2015 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  19.08.2015.
4. Aby wziąć w nim udział należy na adres janek@tramwajnr4.pl wysłać zdjęcie swojego ulubionego kryminału.
5. Nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na facebookowym fanpage’u strony Tramwajnr4.pl
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu, po tym czasie wybierzemy kolejne zdjęcie. W przypadku nieodebrania przesyłki nie wysyłam ponownie nagrody.
7. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączycie do grona obserwatorów bloga i polubicie naszą stronę na Facebooku, ale nie jest to obowiązkowe, zapraszam też na naszego Instagrama. Osoby posiadające bloga prosimy o zamieszczenie u siebie informacji o konkursie, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych zgłoszeń wybierzemy z Najwyższą Wyrocznią czyli Maużonką mą to, które spodoba się nam najbardziej.
10. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

Powiązane posty

5 Thoughts to “[Konkurs] Zestaw kryminalnego Lipowa czeka na nowego właściciela”

  1. Agnieszka/Grey Fellow

    Udział wzięty :)

  2. Gabriela ferdyn

    poszło…

Leave a Comment