[Konkurs] „Dożywocie” dla trzymających

Jak większość zaglądających pewnie już wie udało mi się trafić do finałowej dziesiątki eBuki. Aby to uczcić i zmobilizować was do kibicowania mamy konkurs :) 
A do wygrania jest prawdziwy fantastyczny rarytas czyli cudowne Dożywocie Marty Kisiel, książka z mojej osobistej pierwszej dziesiątki.

Aby wziąć udział w konkursie proszę o umieszczenie w komentarzu do tej notki tekstu TRZYMAM ( oczywiście może być coś więcej ). Tyle wystarczy, miło jednak będzie jeśli choć przez chwilę będziecie te kciuki trzymali :)

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest oisaj, czyli ja, a książki pochodzą z naszej prywatnej biblioteki.
2. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym, tj. 18.09.2013, a zakończy dnia 28.09.2013 o godzinie 2359.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  29.09.2013.
4. Warunkiem kwalifikacji do etapu wyboru zwycięzcy jest pozostawienie komentarza właściwej treści.
5. W konkursie mogą wziąć udział również osoby nieposiadające bloga.
6. Adres do wysyłki nagród musi znajdować się na terenie Polski. Zwycięzca ma 7 dni od daty ogłoszenia wyników na przysłanie mi adresu. Po tym czasie wylosujemy kolejną osobę.
7. Nagrody wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
8. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów, ale nie jest to obowiązkowe. Osoby posiadające bloga prosiłbym o zamieszczenie u siebie informacji o konkursie, ale nie jest to wymóg.
9. Spośród prawidłowych odpowiedzi ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Losowania dokona znany niektórym Maszyn Losujący lat 4

10. Decyzja Maszyna jest niezmienialna, przypadki wątpliwe rozstrzyga Najwyższa Wyrocznia czyli Małżónka ma. W przypadku zamieszkiwania w Krakowie osoba wylosowana ma prawo wskazania miejsca  w obrębie miasta w które mam dostarczyć książkę.

122 komentarze Dodaj swoje
  1. Oczywiście, że TRZYMAM. Wydajesz się być bardzo sympatycznym gościem, a Twój stosunek do rodziny mnie wzrusza (nie dziwne, skoro reklama Merci też doprowadza mnie do łez);)…
    Obserwuję i pozdrawiam Ciebie, Maszynę lat 4 i Małżonkę Twą:)

  2. Oczywiście, że TRZYMAM. Wydajesz się być bardzo sympatycznym gościem, a Twój stosunek do rodziny mnie wzrusza (nie dziwne, skoro reklama Merci też doprowadza mnie do łez);)…
    Obserwuję i pozdrawiam Ciebie, Maszynę lat 4 i Małżonkę Twą:)

Dodaj komentarz